1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 14 Saatlik En Uzun Reklam Nedir? Old Spice’ın 14 Saatlik En Uzun TV Reklamı (Kim Milyoner Olmak İster?)

14 Saatlik En Uzun Reklam Nedir? Old Spice’ın 14 Saatlik En Uzun TV Reklamı (Kim Milyoner Olmak İster?)

maxresdefault
4

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan ve 14 saatlik en uzun reklam olarak Guiness Rekorlar kitabına giren marka sorusu gündeme damgasını vurdu.

Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan soru şu şekildeydi;

2018’de Brezilya’da yayımlanan ve Guiness Rekorlar kitabına “en uzun televizyon reklamı” olarak giren hangi ürünün reklamıdır?

A) Gazlı İçecek

B) Deodorant

C) Spor Ayakkabısı

D) Peynir

CEVAP: B Deodorant

Brezilya’da yayımlanan ve Old Spice markası tarafından TV’de yayımlanan 14 saatlik reklam dünya rekorlar tarihine girdi.

Reklamın 2 ve 5 dakikalık versiyonları çeşitli kanallarda da yayımlanmıştır. Reklam içerisinde reklam özelliği olan videoya internet üzerinde http://ocomercialinfinito.com.br/ adresi üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak yarışmasında sorulan ve güne damgasını vuran sorunun cevabını tekrar paylaşmak gerekirse “deodorant” olarak belirtmek isteriz. Bir filmden bile uzun olan bu reklam filmini yapan ekibe de ayrıca şaşırmak mümkün.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap