1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Akbank Özür Kredisi ile Herkese 50 BİN TL! Başvuru Şartları & Faiz Oranları & Hesaplama

Akbank Özür Kredisi ile Herkese 50 BİN TL! Başvuru Şartları & Faiz Oranları & Hesaplama

featured

Akbank’ın yaşadığı sistem arızasının ardından vatandaşlar internette dolaşan Akbank özür kredisi haberleri ile karşılaştı. Peki bu işin bir aslı astarı var mıdır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Bazı haber siteleri, Akbank’ın çöktükten ve sistemi toparladıktan sonra özür kredisi dağıttığını ve 50 bin TL’ye kadar herkese hemen kredi verdiğini iddia etti.

Ancak bu haberler tamamen doğru değil. Akbank sadece kredi verme şartlarını biraz düşürmüş durumda. Özür kredisi adı altında dağıtılan bir kredi veya resmi açıklama da yok.

Akbank yaşadığı kesinti sonrasında yaptığı duyuru ile faiz ödemelerinin çöküntü süresince alınmayacağını ve birtakım işlemlerin yapıldığını söylemişti.

Akbank mobil uygulamasına giren kullanıcılar normal şartlarda Direkt Kredi ekranına giderek 100 bin TL’ye kadar rakam belirleyebiliyor. Bu rakamın ardından onaylanan tutar da hemen hesabınıza geçiyor.

Bunun için ekranda gördüğünüz adımları takip etmeniz yeterli.

Akbank Özür kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank mobilden direkt kredi ekranından başvuru yapmanız yeterli. Şu an kredi başvuru şartları biraz daha esnek olduğu için kredi alma şansınız yüksek.

Akbank özür kredisi faiz oranları neler?

Tutar, vadeye göre faizler değişiyor. %1,76 ile %2.14 arasında değişiyor.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap