1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Akbank Pos Açmak Destek ve Pos Cihazı Komisyonları

Akbank Pos Açmak Destek ve Pos Cihazı Komisyonları
0

Mağazalarınızdaki satışlarınızı kredi kartı veya banka kartından yapmak için pos cihazları günümüzün modern cihazlarından bir tanesidir. Akbank pos açmak desteği ile bu işlemi kolayca gerçekleştirebilir ve müşterilerinizin güvenle alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Akbank pos açmak ve pos desteği ile birlikte pos cihazı komisyonları hakkında da bilgiler sunulmaktadır.

Akbank Pos Açmak

Akbank pos açmak işlemini gerçekleştirebilmeniz için Akbank üye işyeri olmanız gerekmektedir. Eğer bu üyeliğe sahipseniz pos açma işlemleriniz çok kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Üye işyeri değil iseniz Akbank şubelerine giderek üye işyeri olma başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede Akbank pos açmak talebiniz için de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank internet sitesi üzerinden 7 gün 24 saat online bir şekilde üye işyeri başvurusu yapmanız mümkün. İnternet sitesi üzerinden kolayca başvuru yapabilir ve pos cihazınızı adresinize isteyebilirsiniz. Başvuru için gereken sözleşme belgeleri banka tarafından karşılanmakta ve sizler gerekli sözleşmeyi okuyarak ve imzalayarak süreci başlatmaktasınız.

Akbank Sanal Pos Açmak

İnternet sistemi üzerinde e ticaret yapan firmalar sanal pos ihtiyacı duyarlar. Akbank sanal pos desteği ile internet siteniz üzerinde müşterilerinizin 7 gün 24 saat güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına olanak sağlanır. Müşteri kart bilgileri güvenle korunurken mağaza sahipleri de aylık gelir tablolarını inceleme fırsatı bulur. Sanal pos açmak başvurusunu da bankanız aracılığıyla yapabilmektesiniz. 444 28 28 numaralı Akbank Pos Destek Hattı sayesinde cihazlarınızda yaşadığınız problemlerin çözümü için en hızlı şekilde ulaşabilir, teknik ve bilişim alanında yardım alabilirsiniz.

Sanal Pos Açabilmek İçin:

  • Web sayfanızın satış yapabilecek alt yapıya sahip olması ve gerekli düzenlemelerin yapılmış olması gerekir.
  • Web sayfanızın güvenliği sağlamak amacıyla gerekli SSL sertifikası alınmalıdır.
  • Satış seçenekleri arasında kredi kartı da bulunmalıdır.
  • Web sayfanızdaki ürün kataloğu ve ürün bilgileri satışa hazır bir vaziyette olmalıdır.
  • Firma hukuki olarak sanal mağazasında sattığı her şeyin ilkelere ters düşmediğinden emin olmalıdır.

Akbank Pos Cihazı Komisyon Oranları

Akbank pos cihazı komisyon oranları sabit değildir. Mağazanızın veya e ticaret sitenizin dönemsel olarak yaptığı ürün satış hacmi ve kazancınıza bağlı olarak birçok farklı komisyon oranına sahip olabilirsiniz. Ürün satışınız ve mağaza gelir düzeyi arttıkça komisyon oranları düşmektedir. Daha çok ürün satışı yaparak Akbank üzerinde daha çok işlem yapmış olacaksınız. Bu nedenle komisyon oranı gerileme gösterir. Akbank pos cihazı komisyon oranları %1,50 ile %3,50 arasında değişiklik göstermektedir. Komisyon oranları anlaşmasını Akbank pos açmak sözleşmesi sırasında belirlemiş olacaksınız.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap