1. Ana Sayfa
  2. Kampanyalar

Akbank Vadeli Mevduat Kampanyası

Akbank Vadeli Mevduat Kampanyası
0

Elimizde mevcut olan paralarımızı yatırıma dönüştürmenin pek çok farklı yolu ve yöntemi olsa da bunlar arasında en mantıklısı vadeli mevduat hesaplarıdır. Bu sebepten dolayı pek çok kişi paralarını değerlendirmek için en yüksek mevduat faizi oranlarını araştırmakta ve bu konuda bankalardan bilgi almak istemektedir. Ancak son günlerde bu alanda en yüksek faizi Akbank vadeli mevduat kampanyası ile vermektedir.

Bu kampanya birikimlerini değerlendirmek isteyenler için son derece büyük bir fırsat olma özelliği taşımaktadır.  Siz de  paranızı faize yatırmak istiyorsanız adı geçen bankanın sunmakta olduğu hizmete dair detaylar aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Akbank Vadeli Mevduat Kampanyası Nedir?

Söz konusu olan bu kampanya Akbank’ın uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden hesap açan kişilere büyük  avantajlar sağlamaktadır. Başka bir şekilde söylemek gerekir ise kullanmakta olduğunuz akıllı cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlar üzerinden Akbank’ın internet şubesine giriş yapmalı ve oradan Akbank vadeli mevduat hesabı açma işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Bahsi geçen hesabı yukarıda anlatıldığı gibi açanlara sunulan olanak ise son derece yüksek bir faiz oranı ile karşılanmalardır. Bu kampanya ile Akbank vadeli mevduat faiz oranı yüzde 10.75 olarak belirlenmiştir. Bu rakam güncel olarak hizmet veren bankalar arasında en karlı olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Akbank Direkt’ten Nasıl Vadeli Hesap Açabilirim?

Son derece  yüksek bir faiz ile müşterilerine oldukça yüklü bir kazanç sunmakta olan Akbank’ın bu konuda tek koşulu yazımızdan da anlaşılacağı üzere online bankacılık üzerinden giriş yapmak ve hesap oluşturmaktır. Peki Akbank Direkt vadeli mevduat hesabı nasıl açılır? Bahsi geçen bu işlemi yapmak için aşağıda bahsedilen aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. Mevcut olan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız,
  2. Ana menüden “hesaplarım” sekmesine tıklayınız,
  3. Açılacak olan yeni menü üzerinden “vadeli mevduat hesap açılışı” bölümünü seçiniz,
  4. Buradan dilediğiniz vade süresini ve yatırım yapacağınız paranın cinsini (Türk Lirası, Dolar ya da Euro olmak üzere) seçerek hesabınızı hızlı ve kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap