1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Akrep Burcu İnsanlarının En Belirgin 10 Özelliği

Akrep Burcu İnsanlarının En Belirgin 10 Özelliği
0

Akrep burcu olmak ayrıcalıktır gelin hep beraber akrep burcunun özelliklerine göz atalım. Gizemli Akrep burcunun en belirgin 10 özelliği ;

1. Aşk İnsanı

Akrep burcuna onu gerçekten sevdiğinizi belli ettiğiniz zaman,tutkulu ve çok seven bir aşık olacaktır. Karşısındaki kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapar.Kendini unutur ve tamamen eşini mutlu etmek için çabalar.

2. Yakışıklı & Güzel

Aşırı duygusal, karizmatik, çekici ve tutkuludur. Toplumda hemen fark edilirler.Göz kamaştırıcı bir güzellikleri vardır.

3. Kıskanç ve Sinirli

Olumsuz yönleri arasında; aşırı yıkıcı ve kıskanç olmaları yer alır.Sevdiği kişiyi fazlaca sahiplenir ve kıskanır.Yeri geldiğinde akrep gibi sokar o yüzden onunla konuşurken dikkat edilmesi gereken bir burçtur.

4. Derin Bakışlar

En dikkat çekici özellikleri arasında bakışları gelir.Akreplerin adeta ağzı susar gözleri konuşur.Karşısındaki insanı bakışları ile hipnoz edebilir.

5. Dostluk

Akrepler için arkadaşlık ve dostluk fazlaca önemli bir yere sahiptir.Dostlarını özenle seçer.İnsanlara kola kolay güvenmez şüphecidir, akreplerle arkadaş olmak o kadar kolay değildir.Arkadaş oluncada sırtınız yere gelmez.

6. Sosyal İnsanlar

Akrep burçları dostlarıyla her zaman sosyal aktivitelerde bulunmaktan zevk alır ve güzel yerlere gitmek, sürekli gezmek isterler.Çok okuyan değil çok gezen taraftarlarıdır.

7. Duygusal

Akrepler son derece duygusal insanlardır.Dışarıdan baktığımızda hiç belli etmezler soğuk gibi gelir ama iç dünyalarında bu durum tam tersidir.Onları tanıyınca anlayacaksınız.

8. Tutkulu

Akrep burçları fazlaca tutkulu insanlardır. Sizi kolayca baştan çıkartabilirler.Her zaman patlamaya hazır volkan gibidirler.Akreplerle özdeşleşen kelime tutkudur.

9. Bakımlı olun

Akrep burcu insanlarını elde etmek istiyorsanız kendinize iyi bakmanız lazım. Akrepler her zaman güzel olanı ister. Onun istediği kalıba girdiğinizde sizi mutluluk sarhoşu edeceklerdir.

10. İnsan sarrafı

Tam bir insan sarrafıdır.Karşısındaki kişiyi konuşmalarından ve hareketlerinden hemen analiz eder.
Ona yalan söylemek mümkün değildir.Akrep gördüğünüzde ya teslim olun ya da arkanıza bakmadan oradan hızlıca kaçın.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap