1. Anasayfa
  2. Haberler

Antalya’da Gece Duyulan Ses Herkesi Korkuttu! Gece Gelen Ses İçin Sosyal Medyadan Şok İddialar!

Antalya’da Gece Duyulan Ses Herkesi Korkuttu! Gece Gelen Ses İçin Sosyal Medyadan Şok İddialar!
0

Antalya’da gece vakti gökyüzünden uğultulu sesler geldi. Dün gece de bu sesi duyduğunu belirten bazı vatandaşlar duyulan ses nedeniyle yatağından fırladı ve balkona, pencereye koştu. Sesin sebebi tam olarak anlaşılamadı ancak Twitter üzerinde konuyla ilgili paylaşım yapan bazı kullanıcılar bu sesin uçak sesi olduğunu iddia etti. Duyulan ses sosyal medyada geniş yankı buldu. Boru sesi gibi tiz bir ses duyuldu.

Bazı kullanıcılar bu sesin bir uçağa ait olamayacak kadar enteresan ve farklı olduğunu iddia ederken metafizik olayların bu sese neden olabileceğini iddia etti.

Kimi vatandaşlar ise bu sesin yaklaşan kötü bir felaketin habercisi olabileceği yorumunda bulunurken 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi öncesinde duyulan benzer sesler nedeniyle moraller düştü.

Twitter’da yapılan paylaşımları da sizler için derledik.

 

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir