HaberlerTeknoloji

Binance İnceleme 2021(Güvenilir mi?): Bitcoin Alım Satım 2021(Detaylı Rehber)

Kripto paraların trendi her geçen gün artmaya devam ediyor. Son olarak tüm kripto paraların inanılmaz bir yükselişe geçmesi beraberinde yatırım aracı olarak daha çok gündeme getirdi. Bugün sizler için hem Bitcoin alım satım hem de Binance kripto para borsası ile ilgili incelemelerimizi paylaşacağız.

Bitcoin alım satımı için Bitcoin ve diğer kripto paraları(ETH, LTC, XRP, DOGE vb.) alım satıma sunan borsalara üye olmanız gerekiyor.

Tıpkı bildiğimiz dünya ve BIST’te olduğu gibi kripto paraların da işlem gördüğü hem uluslararası hem de yerli borsalar var. Bu Bitcoin ve kripto para borsalarına üye olmanız, KYC gereği kimliğinizi onaylatmanız ve ardından da para yatırmanız gerekiyor.

Şu anda dünyada en popüler ve güvenli kripto para borsası olarak Binance ön plana çıkıyor.

BINANCE ÜZERİNDE HEMEN BİTCOİN ALIM SATIM YAPMA İŞLEMLERİNE BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLA

Türkiye’de ise yerli kripto borsaları arasında ön plana çıkan ve uluslararası lisansı bulunan Thodex(eski adıyla Koineks) oldukça güvenli.

Bitcoin alım satım yapılan borsalarda en önemli nokta güven ve hızdır.

İşlemlerinizi borsa içerisinde ne kadar hızlı ve aktif gerçekleştirebilirseniz o kadar çok işlem yapabilirsiniz. Globalde Binance, yerli oyuncular arasında ise Thodex bunların hepsini sizlere sağlıyor.

Bu borsaların içinde işlem yapmak için yılların ekonomisti olmanıza gerek yok, özellikle bazıları kullanıcılar için oldukça rahat ve basit arayüze sahip.

BINANCE ÜZERİNDE HEMEN BİTCOİN ALIM SATIM YAPMA İŞLEMLERİNE BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLA

THODEX ÜZERİNDE HEMEN BİTCOİN ALIM SATIM YAPMA İŞLEMLERİNE BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLA

Yukarıda gördüğünüz Binance ve Thodex alım satım ekranında yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz kripto para miktarını yazmak ve satın almak.

Binance güvenilir mi? İşte 2021 yorumları

Binance içerisinde 2020 yılı boyunca pek çok işlem yaptım ve hem Türkiye’de Thodex’e kripto para transferi hem de Papara üzerinden çok kolay bir şekilde yatırma çekme işlemi gerçekleştirebildim.

BINANCE ÜZERİNDE HEMEN BİTCOİN ALIM SATIM YAPMA İŞLEMLERİNE BAŞLAMAK İÇİN BURAYA TIKLA

Binance para çekme TL 2020 işlemleri

Thodex güvenilir mi? İşte 2021 yorumları

Eski adıyla Koineks, yeni adıyla Thodex üzerinde de 2020 yılında pek çok para çekme işlemi gerçekleştirdim ve para çekme işlemlerim aynı günde banka hesabıma yansıdı.

Thodex TL/kripto para çekme yatırma kanıtları

THODEX ÜZERİNDE HEMEN BİTCOİN ALIM SATIM YAPMA İŞLEMLERİNE BAŞLAMAK İÇİN TIKLA

Her iki borsa da güvenilir bir şekilde binlerce Türk kullanıcı tarafından kullanılıyor ve oldukça kullanışlı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu