1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Binance İnceleme 2023 (Güvenilir mi?): Bitcoin Alım Satım 2023 (Detaylı Rehber)

Binance İnceleme 2023 (Güvenilir mi?): Bitcoin Alım Satım 2023 (Detaylı Rehber)
0

Kripto paraların trendi her geçen gün artmaya devam ediyor. Son olarak tüm kripto paraların inanılmaz bir yükselişe geçmesi beraberinde yatırım aracı olarak daha çok gündeme getirdi. Bugün sizler için hem Bitcoin alım satım hem de Binance kripto para borsası ile ilgili incelemelerimizi paylaşacağız.

Bitcoin alım satımı için Bitcoin ve diğer kripto paraları(ETH, LTC, XRP, DOGE vb.) alım satıma sunan borsalara üye olmanız gerekiyor.

Tıpkı bildiğimiz dünya ve BIST’te olduğu gibi kripto paraların da işlem gördüğü hem uluslararası hem de yerli borsalar var. Bu Bitcoin ve kripto para borsalarına üye olmanız, KYC gereği kimliğinizi onaylatmanız ve ardından da para yatırmanız gerekiyor.

Şu anda dünyada en popüler ve güvenli kripto para borsası olarak Binance ön plana çıkıyor.

Türkiye’de ise yerli kripto borsaları arasında ön plana çıkan ve uluslararası lisansı bulunan Paribu ve BtcTürk oldukça güvenli.

Bitcoin alım satım yapılan borsalarda en önemli nokta güven ve hızdır.

İşlemlerinizi borsa içerisinde ne kadar hızlı ve aktif gerçekleştirebilirseniz o kadar çok işlem yapabilirsiniz. Globalde Binance, yerli oyuncular arasında ise Paribu, BTC Turk bunların hepsini sizlere sağlıyor.

Bu borsaların içinde işlem yapmak için yılların ekonomisti olmanıza gerek yok, özellikle bazıları kullanıcılar için oldukça rahat ve basit arayüze sahip.

Yukarıda gördüğünüz Binance alım satım ekranında yapmanız gereken tek şey almak istediğiniz kripto para miktarını yazmak ve satın almak.

Binance güvenilir mi? İşte 2023 yorumları

Binance içerisinde 2023 yılı boyunca pek çok işlem yaptım ve hem Türkiye’de BTC Türk’e kripto para transferi hem de banka üzerinden çok kolay bir şekilde yatırma çekme işlemi gerçekleştirebildim.

Binance para çekme TL 2023 işlemleri

Her iki borsa da güvenilir bir şekilde binlerce Türk kullanıcı tarafından kullanılıyor ve oldukça kullanışlı.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap