Haberler

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment Nasıl Öldü? Ercüment Ölümü

Bir Zamanlar Çukurova'nın 56. bölümünde Ercüment'in ölümü konuşulunca ortalık karıştı!

Bir Zamanlar Çukurova Ercüment nasıl öldü? ATV’nin her hafta reyting rekorları kıran harika dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 56. bölümüne Ercüment’in ölümü damga vurdu. Peki Ercüment’in ölümü nasıl olmuştu? Ölüm sahnesi ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

56. bölümde Müjgan ile Züleyha’nın arası giderek açılıyor. İki düşman aile Ercüment’in ölümünü araştırmak için bir araya geliyorlar.

Müjgan o esnada Yılmaz’ın telefon konuşmalarını takip eder. Bütün söylenenleri bir video kaydına alır. Yılmaz’ın söylediği “Ercüment’i ben öldürdüm” ifadesi kayıt altına alınınca işler bayağı bir kızışır.

Üzüm için ayakkabı alan Gaffur hediyelerin karşılığında hayatının hediyesine Üzüm sayesinde kavuşacaktır. İki aile yeniden bir araya gelir. Bütün olayları tetikleyen Ercüment’in ölümünün araştırılmasıdır. Hünkar ve Fekeli ateşkes ister ancak her an bir şeyler bozulabilir. Müjgan ise elindeki kanıtla Züleyha’ya gider ve artık ikisi arasında savaş başlar.

Kötü planları ile dizinin en kötü karakterleri arasında yer alan Ercüment ile ilgili gelecek haftalarda bakalım neler olacak? İki düşman ailenin bir araya gelmesi ortalığı iyice karıştıracak. Bu durumla ilgili Yılmaz’ı da Çukurova’da oldukça zor günler bekliyor.

Daha önce konuşulan bazı konuları da sizler için aşağıda video olarak paylaşıyoruz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı