Haberler

Cemal Metin Avcı Kimdir? Cemal Metin Avcı Karısı Kim? KAN Donduran İfade Ortaya Çıktı

Canice, tasarlayarak katlettiği Pınar Gültekin'in ardından olayın ifadeleri ortaya çıkmaya başladı. Pınar Gültekin'in katili olan Cemal Metin Avcı ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Kadına şiddet gösteren, bunda son noktada cana kastetmeye, can almaya kadar giden erkeklerin aslında iç dünyalarında çaresiz, acıma duygusu olmayan, bencil ve zavallı insanlar olduklarını biliyoruz. Bunu yıllar içerisinde karşımıza çıkan kadın cinayetlerinde gördük.

Bugün Türkiye çok kötü bir güne uyandı. Bir haftadır aranan ve hayatından endişe edilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin, bir varilin içinde, vücudu yanmış ve üzerine beton dökülmüş bir halde bulundu.

Bunu yapan cani katil ise evli, bir çocuk sahibi bir (!) iş insanı olarak kendisini çevreye tanıtan Cemal Metin Avcı idi.

Cani katil Cemal Metin Avcı kimdir?
Muğla’da “Cüce” isimli bir mekan işlettiği söylenen cani katil Cemal Metin Avcı, 27 yaşında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi’nde okuyan Pınar Gültekin ile iddiasına göre ilişki içerisindeydi. Son dönemde Pınar Gültekin’in onu eşine söylemekle tehdit etmesi ve yüklü para istemesi üzerine tartıştıklarını ve bir anlık öfke ile öldürdüğünü söyledi.

Cemal Metin Avcı’nın eşi, karısı kim?
Büyük bir suç işleyen kişinin, eşinin ya da çocuğunun kim olduğu, ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Her birey kendi yaptığı aktiviteden, eylemden sorumludur. İnternet üzerinde Cemal Metin Avcı’nın eşi ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Zaten bu detay önemli de değildir.

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “Muğla ilinde meydana gelen P.G.’nin öldürülmesi olayına ilişkin olarak, bazı basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medyada yer alan haberlerle ilgili kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla basın açıklaması yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Muğla ili Menteşe ilçesinde meydana gelen söz konusu olayla ilgili soruşturma Cumhuriyet Başsavcılığımızca görevlendirilen iki cumhuriyet savcısı tarafından titizlikle yürütülmekte olup, olaya ilişkin şüpheli bir şahıs gözaltına alınmıştır. Gelişmeler hakkında ayrıca bilgi verilecektir” denildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu