1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Challenge Accepted Akımı Nedir? Tüm Dünyada Ünlü Kadınlardan Destek Yağıyor!

Challenge Accepted Akımı Nedir? Tüm Dünyada Ünlü Kadınlardan Destek Yağıyor!
0

Sosyal medyada yeni bir akım başladı. Tüm dünyadan ünlüler bu akıma katılarak sosyal medyada destek veriyor.

Challenge Accepted akımı nedir?

Dünyada kadınların kendi arasında başlattığı Challenge Accepted akımı sosyal medyada konuşuluyor. Challenge Accepted akımı şiddet, taciz ve eşitsizlik gibi konularda farkındalık oluşturmaya çalışıyor. Kadınlar siyah-beyaz fotoğraflarını paylaşarak “Kadınlar Güçlüdür, Kadınların En Büyük Destekçisi Yine Kadınlardır” mesajı veriyor. Bu akıma ilişkin fotoğrafları paylaşan kadınlar, farklı kişileri etiketleyerek onların da paylaşım yapmasını teşvik ediyor. Yapılan paylaşımlarda #sisterhood, #womenempowerment, #womensupportingwomen etiketleri paylaşılıyor.

Challenge Accepted akımına ilişkin ünlülerin paylaşımlarını sizler paylaşıyoruz.

 

View this post on Instagram

#challangeaccepted ? @ekinberil @lola_aviva @melis.tara.c

A post shared by SEREL (@sserelyereli) on

View this post on Instagram

#challengeaccepted @shahbego @gulsans meydan okumanizi kabul ettim?? Bu meydan okumayı kimin karşılayacağını düşündüğümü seçmeye dikkat ettim, ama her şeyden önce bu tür düşünceyi kimin paylaştığını bildiğim için kadınlar arasında birkaç eleştiri var; onun yerine birbirimize dikkat etmeliyiz. Olduğumuz gibi güzeliz. Sadece siyah beyaz bir fotoğraf gönderin, “meydan okuma kabul edildi” yazıp adımı söyleyin. Özel olarak, aynı şeyi yapacak 50 kadını tanımlayın. Seni seçtim çünkü güzel, güçlü ve inanılmazsın. Haydi birbirimize ❤️❤❤❤❤ @benguofficial @sedasayan @cansukurtcuofficial @ozlemyldz_ @banunoyan @esinovet @isiltan @helinavsarofficial

A post shared by Elif Güvendik (@elif.guvendik) on

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap