1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Chiliz (CHZ Coin) Alım Satım Nasıl Yapılır? Kripto Borsaları Analizi, Yorum

Chiliz (CHZ Coin) Alım Satım Nasıl Yapılır? Kripto Borsaları Analizi, Yorum
0

#CHZ yani Chiliz Coin bugün bir boğa koşusu ile birlikte %110 artış gösterdi. CHZ coin nasıl alınır, alım satım için hangi borsa kullanılmalı, sizler için cevaplıyoruz.

CHZ Coin (Chiliz) nedir?

Chiliz coin; spor, eğlence kuruluşlarına yönelik, izleyici ile etkileşim kurmalarına ve onlardan para kazanmalarına yönelik bir sistem sunmaktadır. Blockchain tabanlı bir kripto paradır.

Bir günde %100 artış gösterdi

Fiyatını bir hafta içerisinde %300 artıran Chiliz(CHZ) bugün itibarıyla da %100 arttı ve rekor tazeledi. Tarihte ilk kez piyasa değerini de 1 milyar dolar seviyesine çıkardı. Pek çok borsada 2 TL’nin üzerinde (0,27 Dolar) işlem görüyor.

Son 30 günde piyasa değerini ise %1000’in artırmayı başaran kripto para Türkiye dahil olmak üzere Fransa, Malta’da yerel düzeyde çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Dünyada en çok kripto para bulunduran ülkeler arasında yer alan Türkiye de CHZ’ye büyük ilgi gösteriyor.

CHZ(Chiliz) alım satım nasıl yapılır?

Chiliz coin alım satım yapmak için yapmanız gereken şey aslında çok basit. Binance üzerinde bir hesap oluşturarak Türk Lirası, USD, USDT, BNB ve BTC ile işlem yapabilirsiniz.

Binance’e hemen kayıt olmak için buraya tıklayın.

Binance’e kayıt olduktan sonra ise yapmanız gereken şey Papara ile hızlı bir şekilde hesabınıza TL Bakiye eklemek. TL bakiye eklerken Papara ile %1 işlem ücreti ödüyorsunuz. Yani 100 TL atarsanız 1 TL bir ekstra işlem ücreti var.

Binance güvenilir mi? Para yatırma çekme nasıl diye merak ediyorsanız Binance İşlem Rehberi içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap