1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Cinci Hoca Seansı Olay Oldu! Yazı Yazan Cinci Hoca Seansı Uzun Hali Şok Ediyor!

Cinci Hoca Seansı Olay Oldu! Yazı Yazan Cinci Hoca Seansı Uzun Hali Şok Ediyor!
0

İstanbul Esenler’de çekilen ve daha sonra kimliği tespit edilen sahtekar cinci hoca seansı sosyal medyada büyük tepki topladı.

İddia edilenlere göre bir kadın, kocasının uyarılarına rağmen, eşi ile arası bozuk olduğu için bir hocaya ulaştı. Esenler’de yer alan hocanın evine giden kadının çekilen videosunda hocanın kadını çırılçıplak soyduğu, sırtına ve kalçasına Arapça kelimeler yazdığı ve onu okuyup üflediği görünüyor.

Sosyal medyada infial yaratan bu olayın ardından ise Emniyet harekete geçti ve sahte hocayı yakaladı.

Eşleri ile aralarını düzeltmek isteyen kadınlarla özel olarak seans yapan hoca, kadınlara imam nikahı kıyarak ‘helalimsin’ diyor ve kadınları soyuyor.

Bir kaç gün önce yakalanan sahte hoca emniyete ifade verdi ve suçlamaları reddetti.

Bu tarz durumlarda cinsel istismara yönelik pek çok sıkıntı yaşanıyor ve insanlarımız hala bu sahte hoca ve şeyhlere itimat ediyor. Lütfen yapmayın. 

Cinci hoca seansı full videosu da YouTube’da yayınlandı

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap