1. Anasayfa
  2. Haberler

Clubhouse APK İndir – Clubhouse Android Çıktı

Clubhouse APK İndir – Clubhouse Android Çıktı
0

Son dönemlerin en popüler sosyal medya ağı Clubhouse sadece iPhone’larda çıkması ile büyük ilgi topladı. Bununla birlikte çıktığı günden itibaren bir Android (APK) uygulaması bulunmayan sosyal ağın Clubhouse APK indir aramaları da çoğalmış durumda.

Peki Clubhouse APK indirme nasıl yapılır? Clubhouse Android nasıl indirilir? Buyrun içeriğimize.

Clubhouse nedir?

2020 yılında Alpha Expolaration Company tarafından geliştirilen Clubhouse, sesli sohbet odaları aracılığı ile etkileşim imkanı sağlayan bir sosyal medya platformudur.

Facebook, Instagram, TikTok, Twitter’dan farklı olarak video, fotoğraf ve metin paylaşımı olmayan Clubhouse’da sadece sohbet odaları bulunuyor. Sesli olarak katılıp etkileşim kurabiliyorsunuz.

Clubhouse davetiyesi nasıl alınır?

Clubhouse isteyen herkesin kaydolamadığı bir sosyal medya uygulamasıdır. Üye olmak için bir davetiye koduna sahip olmanız şart. Bu sebeple üye olan bir kullanıcıdan davetiye kodu almanız gerekiyor.

Her geçen büyüyen uygulama, 21 Ocak 2021’de şirket değeri olarak 1 milyar dolara ulaştı.

Clubhouse APK indirme nasıl yapılır?

İlk çıktığı günde bir Android uygulaması olmayan Clubhouse’da Android indirme nasıl yapılır büyük merak konusu. Clubhouse APK indirmek için şu anda internette çeşitli sitelerde APK dosyaları mevcut ancak indirmenizi tavsiye etmiyoruz. Kötücül yazılımlar ile virüs edinebilirsiniz. APKPure gibi sitelerde APK’lar bulabiliyorsunuz.

Resmi uygulamanın önümüzdeki 30 gün içerisinde çıkması bekleniyor bu sayede Google Play üzerinden güvenli bir şekilde indirebileceksiniz.

Sıradaki yazımız olan Clubhouse Kimin? Alpha Exploration Co. Hakkında Bilgiler (Hisse Senedi) okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir