1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Clubhouse Kimin? Alpha Exploration Co. Hakkında Bilgiler (Hisse Senedi)

Clubhouse Kimin? Alpha Exploration Co. Hakkında Bilgiler (Hisse Senedi)

ZXmCMGXPmuF2AMWi-637475293042110087

Ünlü sosyal medya fenomenleri ve ünlülerin de katılımı ile Clubhouse büyük bir patlama yaptı. Peki Clubhouse kimin? Alpha Exploration Co. hakkında bilgileri sizler için derledik.

Clubhouse nedir?

Clubhouse sadece sesli sohbet odalarının bulunduğu bir sosyal medya platformudur. Fotoğraf, video ya da metin paylaşımı yapamazsınız.

Clubhouse kimin?

Clubhouse, Amerika merkezli bir şirket olan Alpha Exploration Co. isimli şirkete aittir. Şirket Ocak 2021’de 100 milyon dolar yatırım alarak 1 milyar dolar değerlemeye ulaşmıştır. Şirketin resmi web sitesi şu an bulunmuyor. Ancak davetiye almak için Join Clubhouse web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alpha Exploration Co. hakkında bilgiler

Alpha Exploration Co. Paul Davidson ve Rohan Seth tarafından kurulmuştur. Şirketin resmi bir web sitesi ya da Linkedin sayfası henüz bulunmuyor. Şirketin bir borsa hisse senedinin de henüz bulunmadığını belirtelim.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap