1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(ÇÖZÜLDÜ) Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru Formunuz Alınmıştır Ne Demek?

(ÇÖZÜLDÜ) Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru Formunuz Alınmıştır Ne Demek?
0

Koronavirüs sürecinde pek çok vatandaşımız mağdur oldu ve işini kaybetti veya dışarı çıkamadığı için ihtiyaçlarını gidermekte sorun yaşadı. E-Devlet üzerinden pandemi sürecinde 1000 TL sosyal yardım parası için başvurular açıldı. Bu başvurular neticesinde ihtiyacı olan vatandaşlarımız sosyal yardım parasını PTT aracılığı ile almaya başladı.

E-Devlet üzerinden “Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu” formunu dolduran vatandaşlarımız “Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru Formunuz Alınmıştır” mesajı ile karşılaştılar.

Süreç devam ediyor pandemi sosyal destek ön başvuru formunuz alınmıştır ne demek?

E-Devlet üzerinden başvuru yapan vatandaşlarımızın başvuru sonuçları ortalama bir ay içerisinde “Süreç devam ediyor pandemi sosyal destek ön başvuru formunuz alınmıştır.” mesajı ile karşılaşırsınız.

Başvuru süreci ile ilgili sonucu hızlandırmak için resmi olarak paylaşılan bir hızlandırma mekanizması henüz yok. Ancak sitemizde yer alan Sosyal Yardımlar kategorisini takip ederek il bazlı sosyal yardım başvuru linklerini kullanarak farklı belediye ve vakıflar üzerinden de ekstra olarak başvuru yapabilirsiniz.

1000 TL Sosyal Yardımlaşma Başvurusu Kimleri Kapsıyor isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.(TIKLA OKU) 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap