e
sv

(ÇÖZÜLDÜ) When system dialog prompts click open zoom meetings Ne Demek? (ZOOM)

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EBA ile birlikte canlı ders ve online eğitim öğretim dönemi devam ederken en çok kullanılan araçların başında da Zoom geliyor. Çeşitli Zoom hataları nedeniyle öğretmen ve öğrenciler sorun yaşayabiliyor. Bizler de sık karşılan Zoom hataları arasında yer alan when system dialog prompts click open zoom meetings ne demek, nasıl çözülür sizler için anlattık.

When system dialog prompts click open zoom meetings ne demek?

Bilgisayarınızda Zoom yüklü olsa da olmasa da, sizlere WhatsApp, Facebook veya eposta fark etmeksizin herhangi bir yerden gönderilen bir Zoom bağlantısına tıkladığınızda tarayıcınızda hemen yeni bir sayfa açılır ve “when system dialog prompts click open zoom meetings” uyarısı çıkar. Bu bir problem değildir. Sadece Zoom bağlantısına Zoom programı üzerinden mi yoksa program yüklemeden web üzerinden mi katılacağınızı size sormaktadır. Hiçbir endişe etmeyin.

When system dialog prompts click open zoom meetings çözümü

Eğer ilk kez bir toplantıya katılacaksanız ve Zoom yüklemediyseniz öncelikle zoom.us adresine girin ve Zoom programını indirin.

Eğer program indirdiyseniz yukarıdaki ekrana geldiğinizde “Open” yazan yere tıklayın. Zoom toplantısına otomatik olarak katılacaksınız.

Eğer program indirmeden, tarayıcı üzerinden katılacaksanız (Chrome ve Firefox desteklenir, Safari üzerinden giremezsiniz) “click here” yazan yere tıklayın ve tarayıcınız üzerinden Zoom görüşmesine katılın.

İşlem bu kadar!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli