1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(ÇÖZÜLDÜ) When system dialog prompts click open zoom meetings Ne Demek? (ZOOM)

(ÇÖZÜLDÜ) When system dialog prompts click open zoom meetings Ne Demek? (ZOOM)
0

EBA ile birlikte canlı ders ve online eğitim öğretim dönemi devam ederken en çok kullanılan araçların başında da Zoom geliyor. Çeşitli Zoom hataları nedeniyle öğretmen ve öğrenciler sorun yaşayabiliyor. Bizler de sık karşılan Zoom hataları arasında yer alan when system dialog prompts click open zoom meetings ne demek, nasıl çözülür sizler için anlattık.

When system dialog prompts click open zoom meetings ne demek?

Bilgisayarınızda Zoom yüklü olsa da olmasa da, sizlere WhatsApp, Facebook veya eposta fark etmeksizin herhangi bir yerden gönderilen bir Zoom bağlantısına tıkladığınızda tarayıcınızda hemen yeni bir sayfa açılır ve “when system dialog prompts click open zoom meetings” uyarısı çıkar. Bu bir problem değildir. Sadece Zoom bağlantısına Zoom programı üzerinden mi yoksa program yüklemeden web üzerinden mi katılacağınızı size sormaktadır. Hiçbir endişe etmeyin.

When system dialog prompts click open zoom meetings çözümü

Eğer ilk kez bir toplantıya katılacaksanız ve Zoom yüklemediyseniz öncelikle zoom.us adresine girin ve Zoom programını indirin.

Eğer program indirdiyseniz yukarıdaki ekrana geldiğinizde “Open” yazan yere tıklayın. Zoom toplantısına otomatik olarak katılacaksınız.

Eğer program indirmeden, tarayıcı üzerinden katılacaksanız (Chrome ve Firefox desteklenir, Safari üzerinden giremezsiniz) “click here” yazan yere tıklayın ve tarayıcınız üzerinden Zoom görüşmesine katılın.

İşlem bu kadar!

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap