1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(ÇÖZÜLDÜ) Wild Rift Doğrulama Hatası – LoL Mobile

(ÇÖZÜLDÜ) Wild Rift Doğrulama Hatası – LoL Mobile
1

Oyun severler olarak uzun süredir League of Legends Wild Rift’in çıkmasını bekliyorduk. Oyun beta sürecine açıldıktan sonra dakikalar içinde milyonlarca kez indirildi ve tüm dünyada bir anda popüler oldu. Ancak oyunu yüklerken ya da oynarken aldığımız hatalar da can sıkıyor.

Bugün sizler için Wild Rift doğrulama hatası nedir, nasıl çözülür sorusunun cevabını vereceğiz. Belaya hazır olun, hem de çifte belaya!

Wild Rift doğrulama hatası nedir?

Wild Rift oynamak için 13 yaşından büyük olmanız gerekiyor. 16 yaşından büyükler için de ebeveyn izni olmadan oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun hala beta sürecinde olduğu için eğer yaşınızı 13’ten ya da 16’dan az olarak girdiyseniz oyunda doğrulama hatası alırsınız.

Wild Rift doğrulama hatası nasıl çözülür?

Arkadaşlar maalesef mevcut hesabınızı doğrulamadan kurtarmak için izleyebileceğiniz tek bir yol var. O da Riot Games’in support yani destek kısmından yazmak.

[email protected] adresine bir mail atmanız gerekiyor. Aşağıdaki maili düzenleyip iletin.

Konu: Hesabım Doğrulama Hatası Veriyor -> Hesap Nickname: XYZABC123

Email:

Merhabalar,

Uzun süredir beklediğim Wild Rift oyunu geldi ve büyük bir keyifle tüm sosyal medyada oyunu paylaşıyorum ve videoları izliyorum. Ancak canımı sıkan ve çok üzüldüğüm bir konu var.

XYZABC123(BURAYI NİCKNAME’İN İLE DEĞİŞTİR) kullanıcı adını kullandığım hesabım beta sürecinizdeki oyunda muhtemelen bir hata kaynaklı doğrulama hatası veriyor.

Doğum Tarihim: (16 yaşından büyük olsun)

Hesabı Oluşturduğum Tarih: XX.XX.XXXX

Hesabı Oluşturduğum Ülke: Türkiye

Hesabımdaki doğrulama hatasının kaldırılmasını sizlerden rica ederim. Hepinize kolay gelsin, herkese iyi oyunlar!

Saygılarımla.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Wild rift doğrulama hatasi veriyor nolur cozun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir