1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(ÇÖZÜLDÜ) Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı (LOL)

(ÇÖZÜLDÜ) Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı (LOL)
0

League of Legends’in uzun süredir beklenen mobil oyunu Wild Rift early beta oyuncularına açıldı. Binlerce oyuncu oyunu ilk önce deneme fırsatı buldu. Ancak çeşitli sorunlar çıktı. Bunlardan birisi de “wild rift giriş zaman aşımına uğradı” oldu. Kesin çözümü içeriğimizin en sonunda veriyoruz.

Wild Rift giriş zaman aşımına uğradı hatası nasıl çözülür?

Olası hatalardan ilki cihazınızın bir IP adresi alamaması olabilir. Eğer oyun haricinde de erişim sorunu yaşıyorsanız modemi kapatıp yeniden açın. Wi-Fi’ye bağlanıp tekrar deneyin. Bunun haricinde Wi-Fi ile ilgili bir sorun olup olmadığını anlamak için hücresel veride girmeyi deneyin.

TIKLA, OKU -> Wild Rift En İyi Karakterler &Herolar (1.1) 2023 Şampiyonlar – LoL Mobile

Bir diğer hata ise VPN kaynaklı olabilir. Eğer ücretsiz ve kalitesiz bir VPN kullanıyorsanız Riot Games sunucuları cihazınızın giriş yapmasını engelleyecektir. Riot Games geçtiğimiz aylarda VPN ile erişimi engellemek için bir güncelleme yayınladır.

Yaşanan olası son sorun ise oyun beta’ya açıldığında desteklenen bölgelerden birisinde yaşamamak olabilir. Oyun şu anda sınırlı ülkede açık ve çeşitli ülkelerde oyuncular erişim hakkı kazansa da bağlanamıyorlar. Ancak gün içerisinde denemeye devam edin. Riot Games Wild Rift sunucularını geliştirmeye devam ettiği için bağlantı sorunları yaşanması oldukça olasıdır.

Wild Rift bağlantı sorunu kesin çözüm 2023

  • Önce App ya da Play Store üzerinden Panda VPN’i indirin. App Store linki, Play Store linki
  • Korea 1 sunucusuna bağlanın.
  • Wild Rift oyununun önbelleğini temizleyin.
  • Google ile oyuna giriş yapın ve ardından VPN’i kapatın.

TIKLA, OKU -> Wild Rift En İyi Karakterler &Herolar (1.1) 2023 Şampiyonlar – LoL Mobile

League Of Legend Wild Rift (LOL) ‘Giriş Zaman Aşımına Uğradı ve VPN’ Sorunu Çözümü (Video Anlatım)

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap