1. Ana Sayfa
  2. Haberler

(ÇÖZÜLDÜ 2023) Zoom client kurulu değil mi? Şimdi indirin

(ÇÖZÜLDÜ 2023) Zoom client kurulu değil mi? Şimdi indirin
0

Eğitim ve öğretimde pandemi sebebiyle artık hayatımızda online toplantı ve dersler girdi. İş için de bu geçerli durumda. Bu dönemlerde en çok kullanılan araç da Zoom oluyor. Öğretmenlerin ve öğrencilerin çok sık kullandığı Zoom’da oluşan hatalar da zaman zaman eğitimin aksamasına sebep olabiliyor.

Bugün “zoom client kurulu değil mi? şimdi indirin” hatası ve çözümünü sizlerle paylaşacağız.

Zoom client kurulu değil mi? şimdi indirin hatası çözümü

“Zoom client kurulu değil mi? şimdi indirin” aslında bir hata değil, uyarı mesajıdır. Bu uyarı mesajı, Zoom bilgisayarınızda yüklü olmadığı zaman görünmektedir. Zoom, bilgisayarınızda kurulu olmadığında, toplantı linki üzerinden ziyaretinizde bilgisayarınız taranmakta ve Zoom yüklü değilse bu uyarı çıkmaktadır.

Uyarının çözümü için https://zoom.us/download adresine giderek Windows/Mac için indirebilirsiniz ve tercih etmek isterseniz Android veya iOS sürümü de indirebilirsiniz. Programı indirip yükledikten sonra size gönderilen davet linkine yeniden tıklayın ve sorunun çözüldüğünü görebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap