1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma

Dailymotion ile para kazanmak

Dailymotion ile para kazanmak
0

İnternet üzerinde para kazanmak isteyen kullanıcıların son zamanlarda başvurduğu yöntemlerin en başında gelen para kazanma yönteminin çeşitli video sitelerine video yükleyerek kazandıkları paralar gelmektedir. Özellikle Youtube gibi Dünya’nın en popüler video uygulamasının bu alanda lider olmasına rağmen piyasalarda kendisine yer bulmak için yer edinen Dailymotion platformundan para nasıl kazanacağınız yönünde sizlere bilgiler vermek istiyoruz.

Dailymotion ile para nasıl para kazanacağız?

Öncelikle bu konuda yapmanız gereken bu sitenin üye ol girişine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Dailymotion üye kısmına üye olmanız gerekecektir. Üye olduktan sonra sizlerden bir kanal ismi oluşturmanızı isteyecek olan bu siteden kendinize özgün bir kanal ismi oluşturarak videolarınızdan para kazanma işlemine başlama işleminin ilk adımını atmış olacaksınız. Mantık olarak tamamen Youtube gibi işleyen bir yapısı olan Dailymotion video platformunun Youtube’dan en önemli avantajının telif hakkı konusunda önüne gelen her videoya telif atmamasıdır. Özellikle bu konuda son derece başarılı olan bu site üzerinden para kazanma işlemi biraz daha cazip gelmektedir. Ancak Youtube kadar başarılı bir alt yapısının olmaması ve Youtube kadar tanınan bir site olmamasından dolayı da kanalınıza yüklediğiniz videolardan çok fazla para kazanma şansınızın bulunmadığını belirtmek istiyorum. Ancak sosyal medya ağlarınızın oldukça güçlü olması durumunda bu kanalınıza yükleyeceğiniz videolarınız üzerinden son derece ciddi rakamlar kazanma şansını bulmuş olacak ve kanalınız ile ciddi bir reklam geliri elde etme şansını bulacaksınız.

Dailymotion video platformu üzerinden para kazanmak isteyen müşterilerin özellikle çekeceği özgün videoların son derece başarılı olacağını ve bu kanal üzerinden gelen parların belirtilen hesaplara aktarılacağını buradan belirtmek istiyoruz. Kanalı açmadan önce programın Türkiye haklarının henüz aktif olmadığını bu yüzden kanalınızı açarken ABD , İngiltere , Almanya veya Fransa gibi ülkeler üzerinden açmanızı sizlere öneriyorum. Zaten orada seçeneğiniz ülke kısmına bu ülkelerden birisini yazdıktan sonra kanalınızda bulunan reklam kısmından para kazanma seçeneği otomatik olarak aktif olacak ve karşınıza çıkacaktır.

Program hakkında aklınıza takılan bilgileri yorum kısmına yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap