1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Daria Kyryliuk Çeşme’de Sevgilisi ile Birlikte Beach Club Güvenlikleri Tarafından Darp Edildiği İddia Edildi!

Daria Kyryliuk Çeşme’de Sevgilisi ile Birlikte Beach Club Güvenlikleri Tarafından Darp Edildiği İddia Edildi!

dunyaca-unlu-model-daria-kyryliuk-cesme-de-darp-edildi
5

Dünyaca ünlü model Daria Kyryliuk bu yıl tatil için rotasını Türkiye’ye çevirmiş ünlü isimlerden birisi oldu. Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ise oldukça üzücü iddialarda bulundu.

Kyryliuk, Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, 3 kız arkadaşı ile birlikte Çeşme’nin Dalyan mevkindeki bir beach club’a gittiğini ifade ediyor. (Momo Beach Club). Daha sonrasında kız arkadaşları ile birlikte güvenlik görevlilerince darp edildiğini de söylüyor. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda ünlü modelin yüzünün kanlar içerisinde kaldığı görülebiliyor.

Ünlü model yaptığı açıklamada ise şu ifadeleri kullandı.

Sessiz kalmak istemiyorum ve hikayemi bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. Momo Plajı’nın (Çeşme, Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Dört kız (ben dahil) yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı raporlar verdik. Olanları görmemezlikten gelmemeliyiz.

https://www.instagram.com/p/CDZjRYNhqGk/?igshid=2i1tj90t8jmj

Ünlü modelin Instagram paylaşımının ardından Türkiye’den pek çok isim de destek yorumlarında bulundu.

Eğlence mekanlarında sosyal mesafeye uyulmuyor!

Bu yaz, koronavirüs nedeniyle işletmelerin ve vatandaşların yüksek derecede önlem alması beklenirken tam tersi bir durum yaşanıyor. Daha öncesinde Çeşme’de pek çok beach club’a sosyal mesafe nedeniyle cezalar kesildiği ifade ediliyor. Ancak kesilen cezaların 9 bin TL gibi oldukça küçük rakamlar olması çeşitli risklere de davetiye çıkarıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap