1. Anasayfa
  2. Kredi

Denizbank Bahar Kredisi Kampanyası

Denizbank Bahar Kredisi Kampanyası
0

Bireysel olarak kredi başvurusu yapabilmek için ilk olarak krediye ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz gerekir. Ancak yine de kredi almak çok kolay olmayabilir. Belli şartları bulunmaktadır. Denizbank Bahar Kredisi Kampanyası içinde kendinize uygun oranlarda kredi bulabilirsiniz. Peki kredi alabilmek için gerekli olan şartlar nelerdir? Öncelikle bu şartları da bilmek önemlidir. Denizbank tarafından müşteriler değerlendirilirken bu kıstaslara bakabilmektedir.

Kredi Almak İçin Gerekli Şartlar

  • Kredi başvurusunun kabul edilip edilmeyeceği her zaman ilk önce bankaların insiyatifine kalmış bir durum olarak bilinir. Tabi ki inceleme yapılması için de belgeler talep edilir. İlk olarak nüfus cüzdanının fotokopisi Hemen ardından gelirinizi kanıtlayan gelir belgeniz ve ikametgah adresiniz sunulmalıdır.
  • Sigorta durumu her zaman yeterli şartları karşılamalıdır. Yetersiz sigorta süresi bulunanlara kredi çıkmayacaktır. Sigortanın yeterli olması için bulunduğunuz firmada en az 6 aydır çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğer 6 aylık bir geçmişiniz yoksa bu sefer maaş aldığınız bankaya yönlendirilmek zorunda kalırsınız.
  • Bankalarda kredi notunuzun yüksek olması en önemli şartlardan biridir. Bunun için bankalara da borçlu olmamanız gerekir. Ödenmemiş hiç borcunuz kalmadığından emin olun.
  • Kredi notunuzu önceden mutlaka öğrenin. Düşük nota sahip olanların başvuru yapması çok olumlu sonuçlanmayabilir. Kredi notunu öğrenmek için de bankaya başvurabilirsiniz.
  • İdari takibe girmemiş olmaya özen gösterin. Borç ve gecikmiş ödeme yapan kişiler kısa sürede idari takibe yakalanabilir.
  • Ödemeler her zaman düzenli olarak yapılmalı ve mümkünse ödenmesi gereken ücretin üstünde ödeme yapılması ek puan kazandıracaktır.

Bahar Kampanyası Detayları

Aylık 1,44 faiz oranları ile desteklenmiş ve Denizbank müşterisi olmayanların bile başvuru yapabildiği bu kredide maksimum 55 bin lira değerinde kredi talebinde bulunulmaktadır. Kefil istenmesine de gerek yoktur. 48 aya kadar uzanan bir vade tablosu çizilebilir. İstediğiniz başvuru kanalını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numaranız ve telefon numaranızı kullanarak mobil ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra direk şubelere giderek de istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus cüzdanının kendisi başvuru için gerekli belgeler için yeterlidir.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir