1. Ana Sayfa
  2. Film

Dizi Severler İçin Hulu Dizileri 2023 Listesi: Hulu Dizileri İzle

Dizi Severler İçin Hulu Dizileri 2023 Listesi: Hulu Dizileri İzle
0

Dizi severler için harika bir haberimiz var. Hep aynı platformlardaki dizileri izlemekten sıkıldıysanız ve farklı platformlarda yer alan enfes, en güzel dizileri izlemek istiyorsanız sizler için 2023 yılında güncel bir Hulu dizileri listesi hazırladık.

Buyrun içeriğimize.

Başlamadan önce: Hulu nedir?

Ücretli bir film, dizi, TV şovu izleme platformu olan Hulu, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir yayın kuruluşudur. Bünyesinde pek çok film ve diziyi, TV şovu içeriğini barındırır. Aylık ücret ile abone olarak platformdan faydalanabilirsiniz. Türkiye’den erişim şu anda kapalıdır ancak platform bünyesindeki dizileri internette pek çok yerde bulabilirsiniz.

Hulu Dizileri 2023 Listesi (Güncel)

Veronica Mars

Veronica Mars, Rob Thomas tarafından yaratılan ABD yapımı televizyon dizisi. 22 Eylül 2004 tarihinde UPN’de yayınlanmaya başlandı ve 22 Mayıs 2007 tarihinde sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

30 Rock

30 Rock, Tina Fey tarafından yaratılmış Amerikan televizyon dizisidir. Program, Broadway Video, Little Stranger, Inc. ve NBC Universal şirketleri tarafından üretildi ve Amerika Birleşik Devletleri’nde NBC kanalında yayına girdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Community

Community, Dan Harmon tarafından oluşturulan bir Amerikan televizyon dizisidir. NBC kanalında 17 Eylül 2009’da yayımlanmaya başlamıştır. Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie, Donald Glover, Ken Jeong, Chevy Chase ve Jim Rash sürekli oyuncularıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.22.63

11.22.63, Stephen King’in 22/11/63 kitabından esinlenmiş, sekiz bölümden oluşan Amerikalı bilimkurgu, gerilim TV Mini-Serisi dizisidir. Dizi, J. J. Abrams, Bridget Carpenter ve Bryan Burk tarafından yönetici olarak üretilmiş ilk olarak 15 Şubat 2016’da Hulu üzerinden yayınlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seinfeld

Seinfeld, Emmy Ödülü kazanmış, NBC televizyonunda 5 Temmuz 1989, 14 Mayıs 1998 tarihleri arasında yayımlanmış bir Amerikan sitkom. Toplamda 9 sezon yayımlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Terror

İngilizceden çevrilmiştir-Terör bir Amerikan korku draması antolojisi televizyon dizisidir. Seri, ilk sezonun temeli olan Dan Simmons’ın 2007 romanından sonra seçildi. 25 Mart 2018’de AMC’de yayınlandı. Infamy adlı ikinci sezon, 12 Ağustos 2023’da hazırlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bob’s Burgers

Bob’s Burgers, Fox Broadcasting Company için Loren Bouchard tarafından yaratılmış bir Amerikan animasyon sitcom televizyon dizisidir. Seri, bir hamburger restoranı işleten Belcher ailesine odaklanıyor – ebeveynler Bob ve Linda ve çocukları Tina, Gene ve Louise.

 

 

 

 

 

 

 

 

Elementary

Elementary, Sir Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan Sherlock Holmes karakterinin günümüze uyarlanmasıyla oluşturulan Amerikan polisiye drama dizisi. Robert Doherty tarafından oluşturulmuş dizide, Sherlock Holmes rolünde Jonny Lee Miller, Dr. Joan Watson rolünde ise Lucy Liu oynamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Party Down

İngilizceden çevrilmiştir-Party Down, 2009 ve 2010’da Amerika Birleşik Devletleri’nde Starz ağında yayınlanan John Enbom, Rob Thomas, Dan Etheridge ve Paul Rudd tarafından oluşturulan ve yazılan bir Amerikan sitcom’dur. Hollywood’da yapmak için. Starz Party Down’ı 30 Haziran 2010’da iptal etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Shrill

İngilizceden çevrilmiştir-Shrill, 15 Mart 2023’da Hulu’da yayınlanan Lindy West’in Shrill: Loud Woman’dan Notlar kitabına dayanan bir Amerikan komedi web televizyon dizisidir. 15 Nisan 2023’da seri, 24 Ocak 2023’de başlayan ikinci bir sezon için yenilendi.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap