1. Anasayfa
  2. Bilgi

Dizilerdeki ve Filmlerdeki Öpüşme ve Sevişme Sahneleri Gerçek mi?

Dizilerdeki ve Filmlerdeki Öpüşme ve Sevişme Sahneleri Gerçek mi?
0

Herkes dizilerdeki öpüşme ve sevişme sahneleri gerçek mi değil mi diye merak eder. Gelin tüm merakınızı giderelim.
Ülkemizdeki Dizi ve film sektörü çok iyi yerlerde. Yapımcılar, yönetmenler ve oyuncular bu işten çok para kazanıyorlar. Bazı film ve dizilerde dikkat çekmek için öpüşme ve sevişme sahneleri konuluyor. Peki bu sahneler gerçek mi? Oyuncuların yaptığı açıklamalarla bu konuya açıklık getirelim.

Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci ”Ejder Kapanı” adlı filmde baş rol oynamış ve bir pavyon şarkıcısını canlandırmıştı. Filmde diğer baş rol oyuncusu olan Uğur Yücel ile sevişme sahneleri vardı. Daha sonra Ceyda Düvenci bu sahneler için eşimden izin aldım, o da bir sakınca görmedi demişti.

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar ”Gökten Üç Elma Düştü” filminde bir hayat kadınını canlandırmıştı. Filmdeki sevişme sahneleri için kocam karışmadı dedi.

Murat Yıldırım ile eşi Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu, eşi Murat Yıldırım’ın Aşk ve Ceza dizisinde Nurgül Yeşilçay ile rol gereği yakınlaşmaları hakkında o sahneleri izlemiyorum dedi. ”Yani sevişebilir dedi.”

Not: Şu an birlikte değiller.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün bir röportajında babam öpüşme sahnelerini izlemiyor, öpüşme sahnesinin geleceğini anladığında kafasını çeviriyor dedi. İlk öpüşme sahnesinde çok gerildiğini de sözlerine ekledi.

Beren Saat

Beren Saat sevişme sahnelerinde araya yastık koyuyoruz demişti. Rol gereği öpüşürken de hiçbir şey hissetmediğini dile getirmişti.

Pelin Batu

Pelin Batu film ve dizilerdeki öpüşme ve sevişme sahneleri için bunları aşık olmadığınız biriyle yapmanın çok zor olduğunu söylüyor.

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım’ın eşi Hakan Eratik’in rol aldığı sevişme sahneleri için yaptığı yorum çok ilginç. ”Bakanlık İnşallah eşimin sevişme sahnelerini keser.”

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir