Sıradaki içerik:

Lübnan Başkenti Beyrut’ta Çok Büyük Patlama! Denizde Yaşanan Patlama Kameralara Yansıdı

e
sv

Dream TV Kapatıldı: Bir Nesil Gençliğin Müzik ve Eğlence Kanalı Son Buldu

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dream TV kapatıldı. 2003 yılında Doğan Medya Grubuna bağlı olarak kurulan Dream TV, 2018 yılında medya grubunun Demirören Medya’ya satılması ile birlikte el değiştirmişti. Yeni alınan bir karar ile birlikte Dream TV’nin yayın hayatına son verildi.

Dream TV kapatıldı: Festivaller ile bilinirliği artmıştı.

Dünyaca ünlü Rock’n Coke, Efes Pilsen One Love Festival ve Freezone Fest gibi festivalleri ekrana getirerek, 2003 yılından bu yana pek çok müzik festivaline sponsor olarak genç kitleyi çekmeyi başaran Dream TV, 17 yılın ardından yayınına son verdi.

Instagram üzerinde yayın yapan glorymagazines hesabından yapılan bir paylaşıma göre Dream TV’nin yayın hayatı sona eriyor. 1 Ağustos itibarıyla TV kanalı kapandı. Ancak bu olayın ardından 4 gün sonra gündeme geldi.

MTV Türkiye ile birlikte büyük çıkış yakalamıştı.

Uydu üzerinden yayın yapan Dream TV, MTV Türkiye’nin faaliyet göstermesi ile birlikte büyüyen pazarda önemli bir oyuncu haline gelmişti. Kanalın kendi hazırladığı yapımlar, müzik yayın akışı genç kitle tarafından çok seviliyordu. Yıllar içerisinde çok büyüme gösteremeyen Dream TV daha sonrasında ise yeni yüzler ve programlar ile yayın hayatına devam ediyordu.

Dream Türk TV yayın hayatına devam edecek.

Kapanma haberinin ardından gelen bilgilere göre Dream Türk TV ise yayına devam edecek.

Dream TV kapatıldı haberi sonrası gelen sosyal medya tepkileri

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli