1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Ece Sungur İfşa TikTok Videosu Olay Oldu! https yadi sk d wxz_d rfbdxr a link bu

Ece Sungur İfşa TikTok Videosu Olay Oldu! https yadi sk d wxz_d rfbdxr a link bu
0

Bugün sosyal medyayı sallayan bir olay yaşandı! Ünlü fenomen Ece Sungur’un bir videosu ifşa edildi. https yadi sk d wxz_d rfbdxr a link bu

TikTok videoları ile ifşa olan Ece Sungur’un bir videoda cinsel bir obje kullandığı iddia ediliyor. İddialar çok hızlı bir şekilde Twitter’da ve YouTube’da yayıldı.

Her ne yaşanmış olursa olsun, bu tarz videoların rıza dışında paylaşılması oldukça çirkin bir durum. Kimsenin başına böyle bir olay gelmemesini temenni ediyoruz.

HEMEN OKU -> Ezhel’in Instagram’dan Paylaştığı Protest Diss OLAY OLDU!

Bu iddialar üzerine çeşitli videolar YouTube ve sanal ortamda yayılırken olayın tam olarak ne olduğu üzerine çeşitli iddialar ortaya atıldı.

TikTok fenomeni Ece Sungur kimdir?

TikTok’ta çektiği videolar ile tanınan genç fenomen Ece Sungur’un 80 bine yakın takipçisi bulunuyor. Daha çok duygusal ve müzik videoları üzerine videolar paylaşıyor.

HEMEN OKU -> Ezhel’in Instagram’dan Paylaştığı Protest Diss OLAY OLDU!

Ece Sungur yaptığı son canlı yayında da bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada zorla yaptırıldığına dair iddialarda bulundu. Ayrıca görüntülerin de yayından kaldırılması üzerine talepte bulundu.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap