1. Ana Sayfa
  2. Film

El desorden que dejas Netflix Mini Dizi Yorum ve İnceleme

El desorden que dejas Netflix Mini Dizi Yorum ve İnceleme
0

Netflix’te sürekli olarak yeni yapımlar geliyor ve son dönemde ses getiren yapımlardan en yenisi de “El desorden que dejas” oldu. Bu mini dizi hakkındaki yorumları ve değerlendirmemizi sizlerle paylaşmak istedik.

El desorden que dejas konusu

Bu mini dizi toplamda 8 bölümden oluşuyor ve her bölüm ortalama 45 50 dakika sürüyor. Dizi İspanyol yapımı ve gizem, gerilim türünü harmanlıyor. Konu olarak genç bir edebiyat öğretmeninin Raquel (Cuesta) karakterini merkeze almakta. Raquel kötü giden evliliğine bir şans daha vermek üzere eşinin doğduğu kasabaya taşınıyor ve burada karanlık bir sır ile karşılaşıyor. Gelmesinden 3 hafta önceki bir cinayetin peşine düşüyor ve ardından kendi hayatı için endişelenmeye başlıyor. Zira yerine geldiği öğretmen Viruca (Lennie) kendisi gelmeden 3 hafta önce öldürülmüş.

Konu olarak daha fazla detay vermek spoiler olacağından buraya çok girmiyoruz :)

Dizinin kurgusu oldukça güzel. Sinematik olarak da sizi fazlasıyla doyuruyor ve oyunculuklar sırıtmıyor.

El desorden que dejas oyuncuları

Dizinin oyuncuları arasında ön planda Inma Cuesta, Bárbara Lennie, Tamar Novas, Arón Piper ve Roberto Enríquez yer alıyor. Oyuncu kadrosu İspanya’da bilinen isimler arasından seçilmiş. Uluslararası filmlerde çok sık görmediğimiz isimler.

El desorden que dejas IMDb

Dizinin IMDb puanı şu anda 7.0.

El desorden que dejas fragman

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap