1. Anasayfa
  2. Bankalar

Enpara Sanal Kart Özelliği Geldi

Enpara Sanal Kart Özelliği Geldi
0

Enpara.com bankacılık hizmetlerini dijital ortamda gerçekleştiren ve QNB Finansbank’a bağlı bir kuruluştur. Bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulamasından rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz gibi ATM olarak da QNB Finansbank’tan yararlanabilmektesiniz. Enpara sanal kart özelliği ile kullanıcılar daha rahat sanal kart almasına ve güvenli bir şekilde işlemlerini yürütmesine olanak sağladı. Enpara sanal kart özelliği geldi adlı yazımızda bu haberi ve detaylarını sizlere aktaracağız.

Sanal Kart Nedir?

Sanal kart, resmi banka kuruluşları tarafından çıkarılan kart ve banka hesaplarıdır. Gündelik hayatta kullandığınız kredi kartları gibi elinizde bulunmasa da internet aleminde bu kartlara sahip olmaktasınız. Hayatınızın tüm aşamalarında sanal kart kullanma imkanına sahipsiniz ve bu durum bankaların yasal güvencesi altındadır. Kredi kartlarınızın özellikleri sanal kartlarda da geçerlidir. Kredi kartı numarası ve güvenlik kodu detayları bulunduğu için para gönderim işlemleri de rahatlıkla yapılmaktadır. Kullanım aşamasını sonlandırdıktan sonra sanal kartlarınızı kapatabilirsiniz. Sanal kartınızı online olarak tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz. Somut bir şekilde karta sahip olmadığınız için market gibi alanlarda kullanmanız olanaklı değildir.

Enpara Sanal Kart Özelliği

Enpara banka hesabı ve kredi kartı özelliği sunarak dijital ortamda bankacılık faaliyetlerini sürdürmekte iken kullanıcıların memnuniyeti açısından bir yeni özelliği daha uygulamaya aldı. Enpara sanal kart özelliği artık aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Enpara hesabı bulunan her kişi Enpara sanal kart özelliğinden yararlanarak kartlar oluşturabilecek. Üstelik bu kartlar dakikalar içerisinde ve ücretsiz olarak aktif hale getirilmektedir.

Enpara Sanal Kart Oluşturma

Enpara sanal kart alma işlemini gerçekleştirmek için Enpara dijital bankacılığa üye olmanız gerekmektedir. Somut olarak var olan kredi kartlarınıza ek olarak sanal kartlar oluşturabilirsiniz.

  • Enpara cep şubeleri üzerinden Ayarlar > Kredi Kartı > Sanal Kredi Kartı veya Kredi Kartı > Kart ve Limit Bilgileri > Sanal Kredi Kartı adımlarını kullanarak Enpara sanal kart oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara sanal kart oluşturma işlemini tamamlarken limit bilgilerinizi kendi isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Belirlenen kurallara göre limitinizi sabit bir tutar olarak belirleyebileceğiniz gibi var olan somut kredi kartınızın limitini de bağlayabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Limiti

Enpara sanal kart oluşturma işlemleri çok sık ve sınırsız bir şekilde yapılmamaktadır. Var olan kredi kartınıza ek olarak 1 sanal kartı aktif olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca senelik olarak 10 adet Enpara sanal kart oluşturma hakkı tanınmaktadır.

Enpara Sanal Kart Avantajları

Enpara sanal kart desteği ile yeni bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Var olan özellikleri ile klasik kredi kartlarınız ile aynı özellikleri ve avantajları sergilemektedir. İnternet üzerinden yapacağınız alışveriş, abonelik ve faturalandırma gibi işlemlerinizi Enpara sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınızı mobil uygulamadan veya internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla takip edebilirken ay sonu ekstrelerinizde sanal kart işlemlerini de inceleyebilirsiniz.

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir