1. Ana Sayfa
  2. Haberler

ePTTAVM Çöktü mü? Ücretsiz Koronavirüs Maskesi Sonrası Yoğunluk Var

ePTTAVM Çöktü mü? Ücretsiz Koronavirüs Maskesi Sonrası Yoğunluk Var
0

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret siteleri arasında yer alan ve PTT tarafından işletilen ePTTAVM ücretsiz koronavirüs maskesi dağıtacağını duyurdu. Bu haber sonrasında büyük bir yoğunluk yaşayan ePTTAVM web sitesi çöktü. Peki site ne zaman açılacak?

ePTT AVM ile ilgili ücretsiz maskenin nasıl alınacağını sizler ile hemen aşağıdaki linkte paylaştık.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve PTT ortaklığında her hafta ücretsiz olarak evlere koronavirüs maskesi dağıtılacak. Haberin resmi olarak duyurulmasının ardından web sitesinde ciddi bir çökme yaşandı ve vatandaşlarımız ücretsiz maske siparişini tamamlarken hata mesajları almaya başladılar.

Bu sorunu yaşayan kullanıcılar rahat olsunlar. Zira web sitesindeki yoğunluk azalınca tekrar form doldurarak ücretsiz bir şekilde ePTTAVM tarafından dağıtılacak olan ücretsiz maskeleri alabilirsiniz.

Koronavirüs döneminde zorlu bir süreç yaşayan tüm vatandaşlarımıza Araba Teknik ailesi olarak sağlıklı günler diliyoruz.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap