1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Erasmus Muharrem Twitter’da TT Oldu “Öykü ve Öykü’nün Enayisi” Hikayesi Yıkıldı

Erasmus Muharrem Twitter’da TT Oldu “Öykü ve Öykü’nün Enayisi” Hikayesi Yıkıldı
0

Twitter’da “enayienayi” isimli kullanıcının 330 tweet’lik flood’u ile ortaya çıkan hikayede “Öykü’nün enayisi” olarak takma isim verilen bir hesabın 14-15’li yaşlardan itibaren Öykü ile aralarında 6 yaş fark olmasına rağmen ona kol kanat germesi ve “birlikte büyümeleri”, ardında geçen süreçte uzaktan ilişki yürüten ikilinin defalarca ayrılık noktasına gelmesi trend oldu.

Olayın özetinde Öykü’nün enayisi Öykü ile uzun süre gidip geldikten sonra uzaktan bir şekilde flört ediyor, 4 yılda 4 kez yüz yüze, 2 ayda bir de telefonda görüştükleri anlatılıyor. Öykü’nün enayisi küçük yaşlardan itibaren Öykü’yü yetiştirdiğini, ona karşı sevgi beslediğini, Öykü’nün başlarda onu sevdiğini ancak araya soğuklukların zamanla girdiğini, daha sonra Öykü’nün Erasmus’a gittiğini ve orada “Muharrem” ile birlikte olduğunu, bunun enayinin canını çok acıttığını ve intihar denemesi yaptığı ile hikaye devam ediyor.

En son adımda Öykü’nün enayisi yıllar boyunca sistematik olarak duygusal şiddete maruz kaldığını ve Öykü yüzünden 28 yaşına bakir kaldığını ve hiçbir şey yapamadığını söylüyor.

Enteresan valla ne diyelim :)

Tweetleri sizler için derledik.

Öncelikle olayın başlangıcı ve flood buradan başlıyor ->

 

İşte sosyal medyaya atılan tweetler;

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap