1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi
8

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Nedir?

Evde nazar boncuğu paketleme işi hem kolay yapılan hem de güzel bir ek gelir elde etme imkânı sunan işlerden bir tanesidir. Yapımı son derece basit olan bu işten ek gelir elde etmek isteyenler, mutlaka bu işi veren iş sahipleri ile görüşme sağlamalı, günde ne kadar paketleme yapacaklarına dair söz vermeli, kendilerine çalışma saatleri ayarlamalı ve buna göre görüşmeyi tamamlamalıdırlar. Sizler de kendinize günlük çalışma saatleri ayarlayarak kısa süre içerisinde onlarca nazar boncuğunu paketleyebilir ve böylece ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Sizleri Rahatlatır

Evde nazar boncuğu paketleme işi, yalnızca ek gelir elde etmek amacıyla değil aynı zamanda stres atmak ve boş vakitleri en güzel şekilde değerlendirmek için de yapılabilecek niteliklere sahiptir. Nazar boncukları ve konulması gereken paketleri size firma tarafından gönderiliyor ve teslimat gününde de alınıyor. Kuryeler tarafından getirilen malzemeler yine sizler tarafından kuryelere teslim ediliyor ve firmaya hazır bir şekilde gönderiliyor. Günlük olarak, haftalık olarak ya da aylık olarak yapabileceğiniz bir iştir ve bir hayli kolaydır. Kendinize ekip arkadaşları bularak ya da aile fertlerinizden bir ekip kurarak çok daha fazla nazar boncuğu paket siparişi alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekip Olarak Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Bir elin nesi var iki elin sesi var felsefesinden yola çıkılarak elbette bir ekip kurduğunuzda çok daha fazla iş yapabilirsiniz. Gün içinde daha fazla saat çalışabilir ve çok daha fazla adetlerde nazar boncuğu paketleyebilirsiniz. Böylece ek gelirinizi de ailecek arttırmış olur, daha fazla sipariş alabilir, teslim edebilir ve birlikte vakit geçirmek için fırsat da yakalamış olursunuz.

 

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (8)

Popüler Yorumlar
 1. Kahramanmaraş da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum acil gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Merhaba adım Aleyna 21 yaşındayım öğrenciyim İstanbulda ailem ile yaşıyorum. Çok fazla boş vaktim var. 3 kişilik bir ekip oluşturdum elimiz hızlıdır.

Yapılan Yorumlar
 1. Merhabalar… 22 yaşındayım İstanbul’da ikamet ediyorum ekonomik sıkıntıdan dolayı işsizim çocuk gelişimi okudum el yeteneğim kuvvetlidir…

 2. Evxe ek iş yapmak istiyorum eskişehirde yaşıyorum

 3. 26/05/2020

  Ben Çiğdem İstanbul Ataşehir oturuyorum evde paketleme işi yapmayı uzun zamandır istiyorum gerekirse ekipte kurarım tekte yaparım çok ihtiyacım var çünkü sabaha kadar gerekirse yapar bitiririm

 4. Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.. İstanbul Fatih’te oturuyorum

 5. Merhaba adım Aleyna 21 yaşındayım öğrenciyim İstanbulda ailem ile yaşıyorum. Çok fazla boş vaktim var. 3 kişilik bir ekip oluşturdum elimiz hızlıdır.

 6. Kahramanmaraş da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum acil gelire ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Merhaba,
  İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum 36 yaşında ev hanımıyım. Aile bütçesine katkıda bulunmak amacıyla paketleme işi yapmak istiyorum. Pratik bir insanımdır, verilen işi eksiksiz ve doğru şekilde yapıp zamanında verebilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum.

  İyi çalışmalar.

 8. 28 yaşındayım pandemiden dolayı iş bulamadım lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir