1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Poşet Katlama ve Paketleme İşi

Evde Poşet Katlama ve Paketleme İşi

featured

Ülkemizin çalışma sektörleri ve yaşantısı dikkate alındığında, kişilerin evde ek iş kazanmak için birçok çalışma yaptığı görülmektedir. Evde poşet katlama ve paketleme işi ek gelir sağlayan evde iş imkanlarından bir tanesidir. Fabrikalarda üretim aşamasından sonra katlama ve paketleme işlemleri için ek istihdam gerekmektedir. Bu durumun önüne geçmek işçi masrafını azaltmak isteyen işverenler, evler üzerinden oluşturdukları ağlar sayesinde kişilerin evden çalışmasına imkan sağlıyor ve hem kendilerinin hem de bu işi yapanların kazançlı çıkmasını sağlıyor.

Evde Poşet Katlama ve Paketleme İşi

Evde poşet katlama ve paketleme işi, zorluk seviyesi yüksek bir iş değildir. El becerinizin ve pratikliğiniz önem kazandığı bu işte, hızlı olduğunuz takdirde evinize ek gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Poşet ve kağıt torbaların, üretim işleminin son aşamasında katlanarak hazır hale getirilmesi gerekiyor. Makine sistemleriyle bu durum yapılamadığından bu alan ile ilgilenen kişilerin son aşamada hizmet vermesi gerekiyor. Büyük firmalar, siparişleri ölçüsünde ürünlerin katlama ve paketleme işini evde iş imkanı olarak sunuyor.

Özellikle büyük şehirlerde talebin sürekli yükselmesiyle arzın daha hızlı ve pratik hizmet sağlaması gerekmekte. Sizler, evde poşet katlama ve paketleme işi içerisine girerek ürünlerin ortaya çıkmasına katkıda bulunabilirsiniz. İlerleyen zaman içerisinde eliniz pratikleşecek ve ilgilendiğiniz her ürün başına gelir kazanacaksınız. İşin durumuna bağlı olarak haftalık olarak kazanç sağlamanız mümkün. Bu sayede boş vakitlerinizi değerlendirerek hane gelirini yükseltebilirsiniz. Bu işi yapanlardan alınan bilgilere göre haftalık 200 ile 500 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz. Firmalarla ürün başına yapacağınız anlaşma gelirinizi belirleyecektir.

İşkur Evde Poşet Katlama ve Paketleme İşi Desteği

Son zamanlarda İşkur üzerinden evde iş taleplerinin oluşmasıyla sizlere başvuru yapma hakkı doğdu. İşkur’a giderek gerekli formları doldurup, evde iş olanakları hakkında bilgilendirilmenizi bekleyebilirsiniz. İşverenler, İşkur üzerinden sizlerle iletişime geçip, gerekli iş kaydınızın başlatılmasına olanak sağlıyor. İşkur, evde ek gelir kazanmak isteyen kişilere oluşturduğu bu sistem sayesinde meslek kazanmalarına da olanak sunuyor.

Evde poşet katlama ve paketleme işini kendi aracılarınızla da bularak yapabilirsiniz. Büyük mağazalar ve büyük fabrikalar ile iletişime geçerek, gerek görülmesi halinde sizlerle iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz. Ürün başına yapılan bu kazanç sistemi, üretim olduğu takdirde yapabileceğiniz bir iş imkanı olarak kazanç kapısı haline gelebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (9)

Popüler Yorumlar
 1. Merhabalar. Ev hanımıyım. Bu işi yapabilirim. GAZİANTEP te oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. bursada yasiyorum.butu gun evdeyim.rahatlikla bu isi yapabilirim.ulasirsaniz cok sevinirim.

Yapılan Yorumlar
 1. istanbul kartal/soğanlık da oturuyorum 2 kişiyiz bu işi istiyorum

 2. İstanbulda yaşıyorum 19 yaşındayım üniversiteye başlayacağım ve birikim yapmak için iş arıyorum lütfen iletişime geçiniz.

 3. ANKARA DA YAŞIYORUM 2 KİŞİYİZ İHTİYACIMIZ VAR DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 4. 2 sene önce

  Öğrenciyim evde vaktim bol ve bu işe ihtiyacım var mailden ulaşabilirsiniz

 5. Benimde bu işe ihtiyaçım var lütfen dönerseñiz sevinirim 2kişiyiz şişlide oturuyoruz

 6. Evde iş yapmak iştıyorum paketleme işi falan mailden dönüş yapabılırsınız

 7. 2 sene önce

  Bu işe çok ihtiyacım var mailden ulaşırsanız sevinirim.

 8. bursada yasiyorum.butu gun evdeyim.rahatlikla bu isi yapabilirim.ulasirsaniz cok sevinirim.

 9. Merhabalar. Ev hanımıyım. Bu işi yapabilirim. GAZİANTEP te oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir