1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş
Trendlerdeki Yazı

Evde Tesbih Yaparak Ayda 2000 TL Para Kazanabilirsiniz 2023 GÜNCEL

Evde Tesbih Yaparak Ayda 2000 TL Para Kazanabilirsiniz 2023 GÜNCEL
12

Evde tesbih yapmak oldukça keyifli ve eğlenceli bir iştir.Tesbih hemen hemen her ev de bulunan bir aksesuardır.Kimisi namazdan sonra kullanır kimisi ise aksesuar olarak kullanmayı tercih eder.Ülkemizde tesbih koleksiyonu yapan birçok kişi mevcuttur.Renk ve modellerine göre biriktirip bunu gelecek nesillerine aktarmayı hedeflerler.Yapımında birçok farklı malzeme kullanılabilir.Özellikle oltu taşı ve kehribarın popülerliğini bilmeyenimiz yoktur.Sizde bu popüler taş ve desenlerdeki tesbihleri eviniz de yapıp satarak ayda binlerce lira kazanabilirsiniz.

Son dönemlerde internetten satış yapmanın popüler olmasıyla birlikte birçok internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden tesbih satıldığına denk gelmişsinizdir.Kar marjının yüksek olması sebebi ile tesbih yapıp satmak oldukça karlı bir iştir.Üstelik yapımı da fazla emek ve sermaye gerektirmez.

Evde Tesbih Yapıp Nasıl Satılır?

Tesbih yapmanın bir zorluğu yoktur.İster tesbih malzemeleri satan yerlerden temin edip kendiniz yaparsınız dilerseniz de hali hazırda tesbih satan işletmelerinin evde çalışanı olabilirsiniz.Çevrenizde mutlaka her 3 evden 1 inde tesbih vardır bu yüzden yapmış olduğunuz ürünleri çevrenizdekilere satmanız sizin için daha karlı olacaktır.Eğer bir işletme ile anlaşıp evde tesbih yapmayı düşünürseniz bulunduğunuz ilde bu işi yapan dükkanları ziyaret ederek sipariş alabilirsiniz.

Tesbihin özellikle instagram üzerinde çok sık satıldığına şahit olmuşsunuzdur.Sosyal medyanın gücü her alanda olduğu gibi ürün satma konusunda da oldukça yüksektir.Bu gücü kullanarak satış yapmanın nasıl olacağını merak ediyorsanız konumuzu okumaya devam ediniz.

İnternet Üzerinden Nasıl Tesbih Satarım?

Bunun için facebook ve instagramı tercih etmenizi öneririm.Twitter satış konusunda bu sitelere göre zayıf kalabilir.Tesbih yapmak için gerekli malzemeleri alıp farklı renk ve desenlerde ürünler ortaya çıkarttıysanız artık bu ürünleri internet üzerinden satabilirsiniz.Öncelikle yapmanız gereken satış yapmaya karar verdiğiniz site üzerinden hesap oluşturmalısınız.Oluşturduğunuz hesaba tesbih&boncuk gibi isimler vermeniz,sizi bu iş ile ilgilenen kişilere daha kolay ulaştıracaktır.

Yapmış olduğunuz ürünlerin kaliteli fotoğraflarını çekerek yükleyin.

Yapımında hangi malzeme ve taşları kullandığınızı açıklayıcı bir şekilde yazın.

Hesaba bir çok model yüklemeniz insanlarla iletişiminizi arttıracağından ürünlerinizi çok daha kolay satarsınız.

Evde Tesbih Yapıp Satarak Ne Kadar Kazanırım?

Piyasada bu işi yaparak  2000 lira ve üstünü kazanan birçok kişi mevcut.Tesbihin ucuz ve sevilen bir ürün olması çok kolay satacağınız anlamına gelir.Bir insan 6 ayda bir ayakkabı alırken,her ay 3 tane tesbih alabilir.Eğer yapmış olduğunuz ürünler insanlar tarafından sevilirse sizde çok rahat asgari ücretten fazla ek gelir elde edebilirsiniz.Kazanacağınız miktar tamamen sizin ilgi ve yaratıcılığınıza bağlı.Vaktim bol,boş vakitlerimi tesbih yapıp satarak değerlendirmek istiyorum diyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu işe başlamalısınız.

Bu konumuzda sizlere evde ek iş olarak yapabileceğiniz işlerden birisi olan evde tesbih yapıp satmayı anlattık.Ek gelir sağlayabileceğiniz daha farklı işleri merak ediyorsanız BURAYAtıklayarak diğer konularımıza da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (12)

Popüler Yorumlar
 1. İsterseniz yapabilirim ama bartında yaşıyorum

 2. 4 sene önce

  Becerikli bir arkadas grubuyla evde tesbih dizme işi yapmak istiyoruz.Trabzon.

Yapılan Yorumlar
 1. 5 sene önce

  Evde kendim yapmış olduğum firuze taşından tesbih vardı,çevrem tarafından oldukça ilgi gördü.Artık isteyenlere sipariş şeklinde yaparak evde para kazanabiliyorum.Özellikle anadolu bölgesinde erkekler arasında tesbih oldukça önemli bir aksesuar

 2. 5 sene önce

  tesbihin sadece erkeklere maal edilmesinden hiç hoşnut değilim.Bence kadınlarda tesbih alışkanlığı edinmeliler

 3. 5 sene önce

  izmirde komisyon usulü çalışacak arkadaşlar aranıyor.@ kar marjıyla tesbih satmak isteyenler instagram üzerinden ulaşsın. tesbihhanemm

 4. 5 sene önce

  urfa da ek evde tesbih yapabilecek kişiler varsa ulaşsınlar iş veriyoruz evlere

 5. 5 sene önce

  manisa ve çevre illere tesbih dizme işi verilir

 6. 5 sene önce

  İstanbul Beylikdüzü’nde tespih dizme işi yapmak istiyoruz.

 7. Ben mesude izmirde evde ek iş istiyorum çok acil donebirmisin

 8. Tesbih yapmak istiyorum

 9. 4 sene önce

  Becerikli bir arkadas grubuyla evde tesbih dizme işi yapmak istiyoruz.Trabzon.

 10. Benimde ise ihtiyacim var lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir