1. Ana Sayfa
 2. Bankalar

Fibabanka Günlük Para Çekme Limiti 2023 GÜNCEL

Fibabanka Günlük Para Çekme Limiti 2023 GÜNCEL
0

Fibabanka ATM’leri aracılığıyla para çekme ve yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi banka veya kredi kartlarınız hakkında da birçok işlem için de talepte bulunabilirsiniz. Kullanıcıların kullanımları limitler ile sınırlandırılmaktadır. ATM’lerdeki para miktarının her müşteriye ulaşabilmesi ve günlük para çıkışının beklenen seviyede olabilmesi için bu kısıtlamalar getirilmektedir. Fibabanka günlük para çekme limiti, ATM’ler üzerinden çekilebilen günlük para miktarını belirtmektedir.

Fibabanka Para Çekme Sınırı

Fibabanka para çekme limiti, günlük olarak Fibabanka ATM’lerinden çekilebilecek olan nakit miktarını belirtmektedir. Buradaki sınırlandırmanın amacı, tek seferde yüksek meblağlardaki çıkışları engellemek ve ATM içerisindeki nakit düzenini korumaktır.

 • Fibabanka ATM’lerinden kart ile para çekme taleplerinizde günlük işlem limiti 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Tek seferde minimum çekebileceğiniz para miktarı ise 10 TL’dir.
 • Fibabanka para çekme limiti, kartsız taleplerinizde 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Fibabanka ATM’lerinden en az 10 TL çekebilirsiniz.

Fibabanka ATM İş Birliği

Fibabanka, ülke genelindeki ATM sayılarını arttırarak kullanıcılarına daha kaliteli ve ulaşılabilir bir hizmet sunmak amacıyla İş Bankası ve PTT ile anlaşmalar sağlamıştır. Bu anlaşmalara göre Fibabanka müşterileri, PTT ve İş Bankası bankamatiklerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Anlaşma geçerliliği İş Bankası ile 22.01.2023, PTT ile 31.12.2023 tarihine kadar sürecektir. Belirtilen tarihlere kadar aşağıdaki işlemleri PTT ve İş Bankası bankamatiklerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • İş Bankası bankamatiklerden 22.01.2023 tarihine kadar belirtilen işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler; nakit çekim, para yatırma, bakiye sorgulama, kredi kartı borç ödeme, kredi kartı borç sorgulama, kredi kartı limit sorgulama olarak belirlenmiştir.
 • PTT bankamatiklerinden 31.12.2023 tarihine kadar belirtilen işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hesaba para yatırma ve bakiye sorgulama işlemleri ücretsiz ve sınırsız bir şekilde gerçekleştirilmektedir ancak nakit çekim işlemleri için aylık 5 işlem ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Altıncı para çekim işleminden itibaren PTT bankamatik kullanımınız ücretli hale gelmektedir.

Fibabanka ATM’leri

Fibabanka ATM’leri ile işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Fibabanka para çekme limiti, kendi bankasına ait olan bankamatiklerin kullanımı için geçerlidir. Fibabanka ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kartla para çekme,
 • Kartla para yatırma,
 • Kartla bakiye görüntüleme,
 • Kart şifresi güncelleme,
 • Kart üzerinden havale ve virman,
 • Kartsız kredi borcu ödeme,
 • Kartsız para çekme,
 • Kartsız para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap