1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma

Film Sitesinden Para Kazanmak

Film Sitesinden Para Kazanmak
0

İnternet kullanımın giderek artması birçok alanda sizlerin para kazanmasına yardımcı olmaktadır. Ancak son zamanlarda oldukça merak edilen konulardan olan Film sitesinden para kazanmak sorusunun cevabı hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Öncelikle site kurmak ve bu siteden nasıl para kazanacağınız konusunda bilgi vererek aklınıza takılan soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyorum.

Günümüzde film sektörünün gelişmesine bağlı olarak birçok kişi halen film izlemek için internetten izleme yöntemine başvurmaktadır. Ancak telif hakkın ve benzeri birçok sorunun olduğu bu sektörde bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmamak elde değil. İnternet üzerinden para kazanmanın en kolay yollarından birisi olan Google Adsense işlemi bu tarz siteleri politikasına uygun görmediğinden dolayı reklam vermemektedir. Bu yüzden de film sitesi üzerinden para kazanmak isteyenlerin genellikle ilk tercihi Pop-up reklamları ve ülkemizde yasak olan yasa dışı bahis reklamları gelmektedir.

Eğer bir film sitesi açmak istiyorsanız özellikle sitenizin Google veya Yandex sıralamasının üst sıralarda olması için iyi bir SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptırdıktan sonra sizlerde siteniz üzerinden gerçekten para kazanma işlemine başlayabilirsiniz. Ancak son derece riskli olan bu işlemi yapmak için belli kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Sitenizin günlük tekil hitinin 10 K üzerinde olması sizlerin sitesinin para kazanmasına başrol oynayacak olan bir kuraldır. Çünkü reklam veren firmaların sitelere gelen ziyaretçi sayılarını dikkate alması para kazanma konusunda ana kriterlerin başında yer almaktadır. Eğer film siteniz varsa ve günlük ziyaretçi sayınız reklam firmaları tatmin edecek bir oranda değilse bu sektörde yer almak yerine farklı bir sektörde boy göstermenizi sizlere tavsiye ediyorum.

Kurduğunuz film sitelerinden para kazanmanıza yardımcı olacak reklam firmaları başında gelen siteleri açıklamak istiyorum.

Google Adsense dışında, Popads, Adcash, Cpmfun ve Best 10 gibi reklam veren firmaların ilk tercihlerinin günlük ziyaretçi sayısı yüksek olan firmalar olduğunu açıklamak istiyorum. İşte bahsettiğimiz gibi bir film siteniz varsa ve bu konuda para kazanmak istiyorsanız, sizlere reklam verecek olan bazı reklam firmaları.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap