e
sv

Football Manager 2020 Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz – Nasıl İndirilir?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyaca ünlü oyun platformu oyun severleri çok sevindirecek bir karar aldı ve ani bir karar ile Football Manager 2020 oyununu ücretsiz yaptı. Peki Football Manager 2020 Epic Games üzerinden ücretsiz nasıl indirilir?

Dünyaca ünlü futbol oyunu Football Manager uzun yıllardır sadık bir oyuncu kitlesine sahip. Öyle ki bu oyunu oynayan tüm futbol tutkunları oyuna kendisini öyle kaptırıyor ki bağımlılığa dönüşüyor.

Yeni üye çekmek ve platformun popülaritiesini arttırmak isteyen Epic Games bir ani karar ile Football Manager ve Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz yapmaya karar verdi.

Ücretsiz Epic Games Football Manager 2020 nasıl indirilir?

Yapmanız gereken işlem o kadar basit ki hemen açıklayalım. Öncelikle Epic Games Football Manager 2020 indirme sayfasına gitmeniz gerekiyor. Oyunu sadece kütüphanenize eklemeniz yeterli.

Bu linke tıklayın ve Football Manager 2020 sayfasına gidin, ardından da eğer hesabınız varsa giriş yapın veya yeni üyelik oluşturarak sayfaya geri dönün. Oyunu hemen indirmenize gerek yok. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra istediğiniz herhangi bir zamanda indirebilir ve tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunu sipariş verirken ekranda 0 TL yazısını göreceksiniz, herhangi bir kredi kartı eklemeye gerek duymaksızın oyunun siparişini verin ve işlem tamamdır.

Keyifli oyunlar!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli