1. Anasayfa
 2. Haberler

FOX Konuk Oyuncu Başvuru Nasıl Yapılır? Genç Yetenekler Atölyesi (DETAYLI 2020)

FOX Konuk Oyuncu Başvuru Nasıl Yapılır? Genç Yetenekler Atölyesi (DETAYLI 2020)
0

Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanalları arasında yer alan FOX TV yeni bir süreç başlattı ve konuk oyuncu başvurusu almaya başladı.

FOX TV’nin Sadri Alışık Kültür Merkezi ile birlikte başlattığı projede bu dönem online olarak gerçekleştirilecek ve toplamda 120 kişi seçilecek.

Online eğitimler neticesinde seçilen öğrenciler FOX TV dizilerinde konuk oyuncu olarak rol alacak!

GENÇ YETENEKLER ATÖLYESİ OYUNCULUK EĞİTİMİ & DENEME ÇEKİMİ YARIŞMA KURGUSU VE KATILIM KOŞULLARI

 1. • FOX’un “Genç Yetenekler Atölyesi – Oyunculuk Eğitimi ve Deneme Çekimi” yarışmasına başvuru kabulü, 07.09.2020 tarihi saat 10.00 itibarıyla fox.com.tr üzerinden başlayacak, 05.10.2020 tarihinde, saat 10.00’da sonlanacaktır.
 2. fox.com.tr üzerinden başvuru formunu eksiksiz dolduran kişilerin başvuruları dikkate alınacaktır ve başvuru formunu ileten tüm katılımcılar, yarışmaya katılmış sayılacaklardır.
 3. Yarışma kapsamında iletilecek tüm videolar arasından 120 adet video seçilecektir. 120 adet video, Sadri Alışık Kültür Merkezi eğitmenleri tarafından seçilecektir.
 4. Başvuru yapan tüm kişiler, iletecekleri videonun başında isim ve soyisim bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşmayanların videoları değerlendirmeye alınmayacaktır.
 5. Başvuru yapan kişiler, videolarını Youtube, Vimeo veya Instagram platformlarından birine yükleyip, başvuru formlarına ekleyeceklerdir. Instagram Linki kullanılması durumunda, profilin gizli olmaması gerekmektedir.
 6. Başvuru yapan ve videoları seçilen 120 kişi, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nin belirlenecek tarihlerdeki 2 saat sürecek, online oyunculuk eğitimlerini almaya hak kazanacaklardır.
 7. Online oyunculuk eğitimi almaya hak kazanan kişiler, deneme çekimlerine de girmeye hak kazanacaklardır.
 8. Oyunculuk eğitimleri sırasında katılımcılara deneme çekimlerini ne şekilde hazırlamaları gerektiği anlatılacaktır ve bu doğrultuda katılımcıların deneme çekimlerini tamamlamaları istenecektir.
 9. Online oyunculuk eğitimi almaya ve deneme çekimlerine girmeye hak kazanan kişiler, Sadri Alışık Kültür Merkezi tarafından bildirilecek online eğitim tarih ve saatlerine uyum sağlayacaktır.
 10. Online oyunculuk eğitimini ve deneme çekimini başarıyla tamamlayan 1 kişi, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden ücretsiz 6 aylık oyunculuk eğitimi alacaktır ve eğitimi başarıyla tamamlaması sonucunda, FOX’un belirleyeceği bir dizide konuk oyuncu olarak yer alma hakkına sahip olacaktır.
 11. FOX, yarışmayı kazanan 1 kişiyi, belirleyeceği tarihte ve belirleyeceği dizide oynatma hakkını saklı kılar.
 12. Talihlinin belirlenecek dizide yer alabilmesi için, FOX tarafından bildirilecek diziyi ve çekim tarihini kabul etmek durumundadır. Aksi taktirde, hakkı geçersiz sayılacaktır.
 13. Oyunculuk eğitimi almaya hak kazanan 120 kişi ve yarışmayı kazanan 1 kişinin ulaşım ve konaklama gibi masrafları Alliance Yapım Ltd. Şti. (“FOX”) veya Sadri Alışık Kültür Merkezi’ne ait değildir.
 14. Online oyunculuk eğitimi alacak kişiler seçimler öncesi ayrı bir tirat çalışması, seçimler sonrası ayrı bir tirat çalışması yapacaktır.
 15. Online oyunculuk eğitimi alacak 120 kişiye, online derslere girmeden önce e-mail yoluyla tirat teslim edilecektir.
 16. Başvuru yapacak tüm kişiler, “Öğretmen” dizisinde ve aşağıda yer alan tiradı dikkate alacaktır. Tüm videolar bu tirat üzerinden hazırlanacak ve FOX’a teslim edilecektir:
  (ÖFKEYLE AĞLAYARAK KONUŞUR) İnsan aslında gerçekten ne zaman ölüyor biliyor musun? Sevdiği onu unuttuğunda. O zaman sanki hiç var olmamış gibi oluyorsun. Silinip gidiyorsun. (ÇARESİZLİKLE KONUŞUR) Birileri için bir anı bile değilsin artık. İşte o zaman gerçekten ölüyorsun. (KENDİNİ TOPARLAR GÜLÜMSEMEYE ÇALIŞIR) Hayatın bazı şakaları bence gerçekten hiç komik değil.
 17. Katılımcıların yarışmaya katılabilmeleri için, 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir.
 18. Katılımcılar, yarışmaya katılmakla ve başvuru formlarını göndermekle, isim, soyad, adres, telefon vb. kişisel bilgilerinin toplanmasına muvafakat ederler. Katılanlar, kişisel verilerinin yarışmanın düzenlenmesi ile ilgili olarak işlenmesine, kişisel verilerinin yurt içinde ve yurt dışında bulunan FOX Türkiye iş ortakları, iştirak ve grup şirketleri ile paylaşmasına onay vermektedirler. Bu kapsamda, kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel veriler işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kanunda öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi veya yok edilmesi hususlarına dair kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhe bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranması hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakları ile ilgili bilgi sağlanmaktadır.
 19. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışındadır.
 20. Katılımcılar https://apps.fox.com.tr/FOXTurkiye/GYA/katilimsartlari.php adresinde yer alan kullanım koşullarına uymayı peşinen kabul ederler.
 21. FOX, yarışmayı sebep göstermeksizin sonlandırma ve Yarışma Kurgusu ve Katılım Koşulları’nda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 22. Yarışma, Türkiye’de yaşayan katılımcılar için geçerlidir.

Örnek bir başvuru videosu

https://www.youtube.com/watch?v=4Q1DxJtTEiE

BAŞVURU LİNKİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir