1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama ve Öğrenme

Garanti Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama ve Öğrenme
0

Garanti Bankası’na ait hesap bilgilerinize ulaşmak ve hesap bakiyenizi sorgulamak için birçok yöntemden yararlanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, Garanti ATM ve müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası şubeleri de bankacılık hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktadır ancak uzaktan erişim sayesinde banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün ve kolaydır. Giriş yöntemlerini kullanarak banka hesap bakiyenize ve diğer hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ile Bakiye Sorgulama

Garanti Bankası müşteri hizmetleri, hesap bilgileriniz hakkında sizlere bilgi verme amacıyla da çalışmaktadır. 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ve gerekli doğrulama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Garanti Bankası hesap bakiyesi sorgulama ve öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı limit öğrenme, hesap bakiyesi sorgulama ve para transfer işlemleri gibi birçok konuda yardım alabilirsiniz.

Garanti Bankası Mobil Uygulama ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Garanti Bankası mobil, hesap bilgilerinize ulaşabileceğiniz ve işlemleri yönlendirebileceğiniz bir uygulamadır. Garanti Bankası’nda hesabı bulunan bireysel ve kurumsal tüm kişiler mobil uygulama üzerinde profil oluşturup kullanmaya başlayabilir. App Store ve Google Play Store aracılığıyla uygulamayı indirebilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat uygulama üzerinden takip yapabilirsiniz.

  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan “Hesaplarım” seçeneğine tıklayarak tüm hesaplarınıza ulaşabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan ekranda hesaplarınız ve hesaplarınızdaki bakiyeler görülmektedir. İstediğiniz hesabın üzerine tıklayarak detaylı işlemleri görebilirsiniz.
  • Bu alanda hesabınızdaki son para hareketlerini görebilmeniz mümkün. Para girişi ve alışverişleriniz detaylı olarak sıralanır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Garanti Bankası internet bankacılığı, tüm Garanti müşterilerinin ücretsiz olarak kullanabileceği bir web sitesidir. Garanti Bankası web sitesinde, internet bankacılığı alanına giriş yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için üyelik sahibi olmanız gerekmektedir. Bireysel ve kurumsal her kişi rahatlıkla internet bankacılığını aktif hale getirebilir.

  • Garanti Bankası internet bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra ekranda tüm kart bilgileriniz yer alacaktır. Buradan “Hesaplarım” kısmını seçerek hesap bakiyesini öğrenme işlemini gerçekleştirebilir ve gerekli işlem dokümanına ulaşabilirsiniz.
  • Garanti Bankası internet bankacılığı mobil uygulama ile aynı görevi görmektedir. Sadece platform olarak farklılık göstermektedir.
  • 7 gün 24 saat internet bankacılığı üzerinden sorgulama ve işlem yapabilirsiniz.

Garanti Bankası ATM ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

Çevrenizdeki Garanti Bankası ATM cihazları sayesinde sorgulama ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak hizmet gören bu cihazlara kartınızı takıp şifrenizi girerek işleme başlayabilirsiniz.

  • Giriş yapıldıktan sonra “Hesaplarım” a ardından “Tüm Hesaplarım” seçeneğine tıklanır.
  • Tercih edilen hesabın tüm bakiyesi karşınıza çıkacaktır. İnternet ve mobil bankacılıkta olduğu gibi burada da işlem geçmişinizi öğrenmeniz mümkün.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap