1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Garanti Bankası Pos Açmak ve Pos Desteği Pos Cihazı Komisyonları

Garanti Bankası Pos Açmak ve Pos Desteği Pos Cihazı Komisyonları
0

Garanti BBVA Bankası, mağazalarınızdan kredi kartı ile alışveriş yapılmasına olanak sağlayan Pos cihazı desteğini müşterilerine sunmaktadır. Garanti Bankası pos açmak işleminden yararlanarak size sunulan kampanyaları takip edebilir ve sizlere özel bonus ya da indirim kampanyaları hakkında haberdar olabilirsiniz. Garanti Bankası pos desteği sayesinde mağazanıza ait finansal raporlama işlemlerine ve müşterileriniz ile olan ticari ilişkilerinize ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Pos Açmak

Garanti Bankası pos açmak işlemini gerçekleştirebilmek için Garanti BBVA üye işyeri olmanız gerekmektedir. Üye işyeri iseniz, pos cihazına sahip olabilirsiniz. E ticaret üzerine faaliyet gösteren mağazalarınız için de gerekli yazılım desteğini alabilirsiniz. Garanti Bankası üye işyeri değilseniz, pos açmak işleminden yararlanmak için şubeler aracılığıyla başvuru yapmanız ve üye olmanız gerekmektedir. Üyelik aşamasından itibaren Garanti Bankası pos açmak başvurusunu da beraber yapabilirsiniz ve işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Gerekli görülen üye işyeri başvuru formu ve üye işyeri sözleşmesini imzalayarak Garanti Bankası ailesine katılabilirsiniz.

Garanti Bankası sanal pos desteğini 1998 yılından beri müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede internet mağazasına sahip olan üye işyerleri, müşterilerinin kredi kartı kullanarak 7 gün 24 saat alışveriş yapabilmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca Garanti Bankası sanal pos açmak ve pos işlemlerine destek ve çözüm sunabilmek için 0212 444 0 339 numaralı müşteri destek hattını aktif tutmaktadır.

Garanti Bankası Sanal Pos Açma Başvurusu

Garanti BBVA Bankası sanal pos hizmetlerinden yararlanmak için üye işyeri olmanız gerekmektedir. Eğer üye işyeri değilseniz;

  1. Garanti Bankası üye işyeri başvuru formu ve üye işyeri sözleşmesini doldurarak başvuru işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  2. Üye işyeri kaydınız yapıldıktan sonra Garanti Bankası sanal pos açmak başvurusunu yapabilirsiniz.
  3. Elektronik Ticaret Sözleşmesi ve Sanal Pos Başvuru Talep Formu ile Garanti Bankası şubelerinden başvuru yapmanız oldukça kolay. Bu süreçte banka ile yapacağınız görüşmeler ve anlaşmalar, ilerleyen süreçler için sizler açısından bilgilendirici olacaktır.
  4. Garanti Bankası sanal pos açmak başvurunuz 7 ile 15 gün arasında değerlendirilir ve onaylandıktan sonra sizlerle irtibata geçilerek sanal pos siteminin entegrasyon işlemi yapılır.
  5. Sanal pos açmak işleminizin yapılabilmesi için e ticaret yapacak sitenizin aktif olarak satışa hazır halde bulunması gerekir. Değerlendirme aşamasında siteniz de incelenecektir.

Garanti Bankası Pos Desteği Komisyon Oranları

Garanti Bankası ile firmanız arasında yapılacak olan anlaşma ile komisyon oranlarınız belirlenmektedir. Ancak komisyon oranlarının, firmanızın ürün ve satış hacmine göre değiştiğini unutmamak gerekir. Ürün pazarlama sirkülasyonun fazla olmasıyla birlikte Garanti Bankası da sizlere uygun komisyon oranları sunacaktır.

Garanti Bankası pos desteği komisyon oranları, %1,80 ile %3,70 arasında değişiklik göstermektedir. Ticaret hacminiz büyüdükçe komisyon oranı daha düşük seviyelere inmektedir. Örnek verecek olursak, 12 ay taahhütlü 20.000 TL’lik satış işlemlerinizde komisyon oranı %1,80’e daha yakındır. Bu komisyon oranları, Garanti Bankası pos açmak işlemleri sırasında yapacağınız sözleşmeler tarafından belirtilmektedir.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap