1. Ana Sayfa
  2. İş Tavsiyeleri

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Başvuru 2023 GÜNCEL

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Başvuru 2023 GÜNCEL
0

Herkese merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle birlikte Getir kurye maaşları 2023 hakkında konuşacağız. Getir kuryesi olmak ayda kaç para kazandırıyor hep birlikte öğrenelim. Ayrıca Getir kurye başvuru nasıl yapılır onun hakkında da bilgi vereceğiz.

Getir nedir?

Getir 2015 yılında BiTaksi kurucusu Nazım Salur tarafından kurulmuştur ve 2023 ve 2023 yılında aldığı yüzlerce milyon dolarlık yatırımlarla değeri 1 milyar doları geçmiş bir yerli şirkettir. Getir’in sunduğu mobil uygulama üzerinden verdiğiniz siparişler Getir Kurye aracılığı ile 15 dakika’dan az bir sürede adresinize ulaşır. Getir’de market alışverişi, abur cubur, su gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Son yeniliği ise Getir Yemek olmuştur.

Getir kurye maaşları ne kadar?

Getir kuryeleri 2023 yılında asgari ücretin üzerinde almaktadır. Aynı zamanda Getir uygulaması içindeki bahşiş sisteminden de pay almaktadır. Aylık Multinet yani yemek kartı da almaktadırlar.

Getir kurye maaşları 2023: 3200 TL

Aylık yemek kartı yüklemesi: 300 TL

Getir kurye başvurusu nasıl yapılır?

Getir kuryesi olmak için öncelikle A2 ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Getir kurye başvurusu yapabilmek için Getir uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından da ana sayfada bulunan kurye bölümüne giderek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca bakınız;

Scotty Çalışanı Olmak – Ne Kadar Kazandırıyor ?

 

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap