1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma

Gittigidiyor ile Para Kazanmak

Gittigidiyor ile Para Kazanmak
0

E-ticaret sistemin her geçen gün geliştiği ülkemizde para kazanmanın en kolay yollarından bir tanesi de internet üzerinden yapılan satışlardan para kazanmak olacaktır. Ürün satışının son derece fazla olduğu internet ortamında, sizlerde elinizde bulunan ürünlerden veya elinizde bulunmasa bile aracı firmalardan aldığınız ürünlerden ciddi anlamda para kazanma fırsatını bulacaksınız.

Gittigidiyor ile para kazanmaya nasıl başlayacaksınız?

Öncelikle yapmanız gereken kendinize ait bir satıcı ismi ile Gittigidiyor üzerinde  hesap açmak ilk adımınız olacaktır. Hesabınızı açtıktan sonra satmak istediğiniz ürünlerin neler olduğu konusunda ciddi bir araştırma yapmanız gerekecektir. Özellikle de günümüzde en çok satılan ürünlerin neler olduğunu ve sizlere ciddi anlamda nasıl bir kazanç getireceği konusunda bilgi sahibi olmak için internet üzerinde kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Bu konuda örnek vermek gerekirse internet üzerinde yapılan satışların % 45.7’sini kadınların yaptığı alışverişler oluşturmaktadır. Erkeklerin bu alışveriş ortamında payının biraz daha az olduğunu düşündüğümüz zaman kadınlara yönelik yapacağınız alışverişlerin son derece uygun olduğunu belirtelim.

Hesabınızı açtıktan sonra, hangi alanda satış yapacağınıza da karar verdikte sonra şimdi sıra geldi satacağınız ürünlere. Bu konuda elinize bir ürünün olmaması bile sizlere ciddi anlamda para kazandıracak işlemlerin başında gelmektedir. Araştırma yaptıktan sonra en çok satılan ürünlerden bir tanesinin fotoğraflarını ve ürün bilgilerini hesap kısmı içerisine ekledikten sonra fiyat konusunda alacağınız firmanın biraz üstünü yazmanız sizin bu alanda para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Fiyatını belirlediğiniz üründen bir satış yaptığınız zaman ise ürünü siz başka bir firmadan alarak sizden satın alan müşterinin adresine göndermek için satın aldığınız firmaya gidecek olan müşterinin adresini vermeniz yeterli olacaktır. Sizin adınıza fatura kesimi yapacak olan firma sizi bu yükten kurtaracak ve arada bulunan fiyat farkından sizlerde para kazanma fırsatını yakalamış olacaksınız. Son derece basit olan bu işlemi yaparken ancak firmanın kargo ücreti konusunda herhangi bir ücret talep etmediğini satacağınız müşteriye belirtmenizi öneriyoruz. Aksi durumda ürün iadesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap