1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar
Trendlerdeki Yazı

Glovo Para Kazanmak – Ne Kadar Kazandırıyor ?

Glovo Para Kazanmak – Ne Kadar Kazandırıyor ?
3

Glovo Nedir ? Glovo ile Para Kazanmak Mümkün mü ?

Glovo Türkiye Nedir ? Glovo ile Nasıl Para Kazanılır ? Glovo ile kuryelik yaparak para kazanmak için ne yapmam gerekiyor ? Bu tarz soruların cevaplarını tüm detayları ile bu yazımızda bulaşacaksınız. En kapsamlı Glovo ile para kazanma rehberini siz değerli takipçilerimiz için hazırladık çünkü Glovo Türkiye şubesi yeni çalışanlarını arıyor sizde bu pastadan pay almak için hızlı olmalısınız. Glovo ile para kazanmak ve sürücü olmak için dev rehber sizlerle. Bu rehberde aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Glovo ile para kazanmak size ek gelir sağlayabileceği gibi ana geliriniz de olabilir. Peki Glovo nedir ? Glovo ile para kazanmak için ne yapmam gerekiyor ? Glovo kargoculuk anlayışını tamamen değiştiren 2015 yılında Barselona’da kurulmuş bir şirkettir. Bu şirketin amacı A noktasından B noktasına taşınacak ürünü, taşıyacak kişi ile buluşturmaktır. Örnek vermek gerekirse siz bisikletinizle, motorunuzla, arabanızla bir paketi sahibinden alırsınız ve onu gideceği yere götürürsünüz bunun karşılığında Glovo size para öder.

İlk görünüşte çok uğraştırıcı ve maliyet gerektiren bir iş gibi gözüksede sıfır maliyetle çok güzel paralar kazanabileceğiniz bir iştir. Bunun nedeni siz bir ilçeden diğer ilçeye bir işiniz olduğu için gidiyor olabilirsiniz fakat aynı zamanda sizin gittiğiniz yere birisi kargo göndermek istiyor olabilir. Bu işi hemen siz alabilir ve zaten gideceğiniz yere gidip hem de Glovo ile para kazanabilirsiniz.

Glovo ile Ne Kadar Kazandırıyor ?

Eğer Glovo’yu ana kazanç kaynağı yapmak yerine ek gelir yapmak istiyorsunuz bu miktar sizin çalışma ve hızınıza göre değişir çünkü firma size taşıdığınız paket kadar ödeme yapılıyor. Eğer bisiklet ile taşırsanız ortalama olarak saatlik 18 Lira günde 8 saat aktif çalışırsanız günde 144 lira kazanabilirsiniz eğer bu işi motorla yaparsanız daha fazla kazanabilirsiniz çünkü motorla bir saate taşıyacağınız paket miktarı daha fazla olacaktır. Glovo ne kadar kazandırıyor ?

Ülkemizde kazançlar bu durumdayken bu firmanın çıkış yeri olan İspanya’da saatlik gelirler 10-15 Euro arasında değişmektedir. Ülkemizde ki gelirlerin Glovo firmasının daha çok tanınması ve kullanılmasıyla birlikte artacağını düşünüyorum. Glovo’nun kullanım miktarının artmasıyla birlikte müşteriler daha fazla kargolama yapacak bu şekilde daha fazla kuryeye ihtiyaç duyulacak. Eğer siz ilk üyelerden olur ve puanınızı yükseltirseniz kazanç miktarınız gelecek aylarda daha fazla olacaktır.

Unutmayın bu tarz firmalarda (Uber’i örnek verebiliriz) kullanıcı memnuniyetiniz ne kadar yüksek olursa o kadar fazla iş alırsınız ve para kazanırsınız.

Glovo Türkiye Başvuru Şartları

Glovo ile para kazanmak ne kadar güzel olsada bu firmada kurye olmak için aranan bazı şartlar var. Glovo sürücü olmak için gereken şartlar:

  • 18 Yaşını doldurmuş olmak
  • Akıllı telefona sahip olmak (iş ilanlarını ve adresi takip etmek için)
  • Glovo tarafından veriler kuryelik eğitimini almak
  • Herhangi bir önemli sağlık sorununa sahip olmamak
  • Kurye taşıyacak bir araca sahip olmak (bisiklet, motosiklet, araba gibi)
  • Asık suratlı olmamak :)

Eğer sizde bu şartları sağlıyorsanız hemen Glovo ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

glovo sürücü olmak

Glovo Türkiye Başvuru Nasıl Yapılır ?

Glova’da çalışan bir kurye olmak için firmanın kendi web sitesi üzerinde yer alan formu kullanarak Glovo’da kurye olmak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın web sitesi ilk çıktığı zaman İngilizce olsada Türkiye girişimlerinin artmasıyla birlikte siteleri tamamen Türkçe oldu. Hatta kendi destek hatlarını kurdular ve hem müşterilerine hem çalışanlarına telefon üzerinden destek oluyorlar.

Eğer sizde yukarıda maddeler halinde verdiğimiz şartları sağlıyorsanız şu linke tıklayarak Glovo’da kurye olmak için başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Şu ipucu çok önemli, Glovo’nun kendi sitesinde de belirtildiği gibi tecrübeli ve müşteri memnuniyeti yüksek olan Glovo çalışanları her zaman daha fazla para kazanır. Bu yüzden çalışırken müşteri memnuniyetini en üstte tutarak 5 yıldız almaya çalışın.

Glovo ile Nerelerde Para Kazanabilirim ?

Glovo şimdilik sadece İstanbul’un bazı bölgeleri, İzmir ve Ankara’da hizmet veriyor. Tabii Uber’de ilk başladığında böyleydi fakat biraz zaman geçtikçe tüm bölgelere yayıldı.

Glovo ile Uber Arasındaki Benzerlik

Son yorumlarımı eklemek istiyorum arkadaşlar unutmayın pastadan en büyük ve en güzel paraları her zaman ilk başlayanlar kazanır bunu bir örnekle açıklamak gerekirse Uber firması Türkiye’ye giriş yaptığında çok az kişi tarafından biliniyordu ve bu işe ilk başlayıp kaymağını yiyenler büyük paralar kazandılar. Tabii Uber’in sonu güzel olmadı bazı sorunlardan dolayı önü kesildi. Şimdi aynı durum Glovo ile para kazanmak için Glovo sürücü olmanız gerekiyor işte bu sürücülerin arasına girebilirseniz sizin için çok iyi olur.

Eğer hala aklınıza takılan veya sormak istediğiniz bir nokta varsa yorum atarak sorabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. helal olsun çok yardımcı oldu

  2. Globo kuryeliğini tavsiye edermisiniz sürekli iş imkanı varmı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir