1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Gülay Uygun: Ümitcan Uygun Annesi İntihar Etti! Ümitcan Uygun Babası Kimdir?

Gülay Uygun: Ümitcan Uygun Annesi İntihar Etti! Ümitcan Uygun Babası Kimdir?

Umitcan-Uygunun-Annesi-ve-Babasi
5

Bu akşam saatlerinde herkesi şok eden bir bilgi gündeme geldi. Uzun süredir gündemde olan Aleyna Çakır cinayeti ile suçlanan zanlı Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun’un kafasına bir el sıkarak intihar ettiği bilgisi geldi.

Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü sonrası Türkiye ayağa kalktı

Müge Anlı’da araştırılan Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü üzerine tüm iddialar Ümitcan Uygun’a çevrilmişti. Keçiören’de evinde ölü bulunan Aleyna Çakır daha önce de gördüğü şiddet videosunun sosyal medyaya yansıması nedeniyle gündeme gelmişti.

Bugün akşam saatlerinde ise şok eden bir haber geldi. Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun iddialara göre taşıdığı yükü daha fazla kaldıramayarak kafasına bir el kurşun attı ve hayatına son verdi. Uygun yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ümitcan Uygun babası Durak Uygun kimdir?

Kamuoyunda esnaf olarak bilinen Durak Uygun Ankara’da daha önce esnaflar tarafından bilinen bir isim. Ankara Umum Ayakkabıcılar ve Çantacılar Odası Başkanı olan Durak Uygun’un kendisi de ayakkabı dükkanı işletiyor.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap