1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Gürcistan Araba Fiyatları Ne Kadar?

Gürcistan Araba Fiyatları Ne Kadar?
0

Gürcistan araba fiyatları ne kadar? Kafkasların yoksul ülkelerinden biri olan Gürcistan, araba fiyatları konusunda Türkiye’ye taş çıkartıyor. Türkiye’de vergiler sebebiyle esas fiyatının iki katına satılan araçlar, Gürcistan’da oldukça uygun. Türkiye’de 100 bin dolarlık bir araç, Gürcistan’da ortalama 40-50 bin dolar gibi bir rakama satılıyor.

 

Son zamanlarda uygun ekonomisi sebebiyle Türkiye’den döviz geliri olan ve Gürcistan’a gitmeyi planlayan birçok kişi var. Daha uygun fiyatlara araç satın alabilmek, daha az vergi ödemek ve daha ucuz bir ülkede konaklamak en büyük tercihleri. Peki Gürcistan araba fiyatları nasıl?

 

Gürcistan AUDI Araba Fiyatları

Konfor ve lüks düşkünleri AUDI kullanmayı tercih ediyorlar. 40 bin dolardan başlayan fiyatlarıyla Gürcistan’da oldukça pahalı araçlar arasında yer alıyorlar.

 

Q5 45 Premium SUV serisi

Konfor düşkünlerinin satın alabilecekleri en iyi araçlardan biri olan AUDI Q5, 47,740 dolar fiyatıyla Gürcistan’da en uygun araçlardan biri olarak yer almaktadır. Sizlerde düzgün ve kaliteli bir araç satın almak istiyorsanız bu aracı Türkiye’deki 100 bin dolarlık fiyatı yerine, Gürcistan’da 47 bin dolara almayı tercih edebilirsiniz.

 

Q5 45 S Line SUV Serisi

Yine lüks tutkunlarının seveceği araçlardan biri olan Q5, 45 S Line, 53 bin dolarlık fiyatlıyla, lüks otomobil olarak Gürcistan’da satın alınabilecek en iyi araçlardan biridir.

 

Gürcistan’da BMW Fiyatları

Gürcistan’da BMW Fiyatları oldukça uygundur, Türkiye’de 60 bin dolar civarına satılan BMW 1 serisi, Gürcistan’da 25 bin dolara alınabilmektedir.

 

BMW 1

24 bin 800 dolara satılan bu araç, lüks severler için bizzat üretilmiştir ve oldukça keyifli bir araçtır. Araç içi konfor yüksek olup, yakıt tasarrufu yüksek ölçülerdedir.

 

BMW 2 Couple F22 serisi

27 bin 200 dolara satılan bu seri de Türkiye’de 60 bin dolar civarına alıcı bulabilmektedir. Oldukça kaliteli bir araçtır. Yakıt tasarrufu yüksektir ve motoru büyüktür.

Gürcistan Ford Araba Fiyatları

Gürcistan’da Ford marka araçlarda oldukça fazla tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır, oldukça uzun bir süre Türkiye’deki fiyatların altında satış yapan Gürcistan, Ford gibi ticari araçlarda da ciddi anlamda uygun bir fiyat sunmaktadır.

 

Ford Ranger Double Cab XLT

32.000 dolarlık fiyatıyla göz dolduran bu araç oldukça kaliteli bir kamyonettir. Türkiye’de fiyatı 70 bin doları bulsa da son derece yakıt tasarrufu yüksek bir araç olarak bilinmektedir.

 

 Ford Transit Custom Kombi FWD 330 LWB

95.090 Dolar gibi şahane bir fiyata sahip bu lüks araç, ticari amaçlarla kullanılmaktadır. Lojistik amaçla kullanımı tercih edilen bu araç oldukça yüksek konfor olanağı ve yakıt tasarrufu gibi özellikler sağlamaktadır. Aracın Gürcistan’da bu kadar uygun bir rakama satılmasının sebebi genel olarak vergilerin çok düşük olmasıdır. Bu sayede araçlar, yurtdışında benzer fiyatlarla aynı satış fiyatına sahiptir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir