1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


OGirisim.com 2023 yılında kurulmuş web ve mobil tabanlı ziyaretçilerine faydalı bilgiler vermeyi hedefleyen, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş bir internet sitesidir. Küçük büyük demeden, her bireyin iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak,yeni iş fikirleri edinmesini sağlayacak içerikler üreten bir internet sitesiyiz.

Neler Yapıyoruz?

Gelişen internet çağında ziyaretçilerimize,ek gelir elde edebilecekleri ya da popüler iş fikirlerini sitemizde sunarak,yeni fikirler edinmelerine ortam sağlıyoruz.En temel amacımız ziyaretçilerimize doğru ve faydalı bilgileri vermek.Özellikle maharetli ev hanımlarımızın aile bütçesine katkı sağlamaları adına kendi yapmış oldukları el emeği göz nuru ürünleri,sitemizden yayınlayarak milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

OGirisim.com olarak Türkiye’nin farklı illerinden internet üzerinden bir araya gelen bir içerik üreticisi topluluğuyuz. Amacımız en güncel ve en yararlı bilgileri ziyaretçilerimize sunmak. Bunu yaparken de onların hayatına bir fayda sağlamak.