1. Ana Sayfa
  2. Bankalar

Halk Bankası Çalışma Saatleri

Halk Bankası Çalışma Saatleri
0

Halkbank 1933 yılından itibaren Türkiye bankacılık sektörü içerisindeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Son dönemlerde dijital bankacılık uygulamaları gelişim gösterse de işlemlerinizi tamamlamak için şubelere uğramanız gerekebilir. Finansal işlemlerinizi banka şubeleri aracılığıyla gerçekleştirmek için mesai saatleri olarak belirtilen zaman dilimlerini kullanmalısınız. Halk Bankası Çalışma Saatleri adlı yazımızda banka şubelerinin çalışma saatleri, öğlen molası ve dijital uygulamaların çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Halkbank Şubeleri Çalışma Saatleri

Halkbank şubeleri iş günleri içerisinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Belirlenen saatler içerisinde Halkbank şubelerine giderek işlemlerinizi onaylayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank şube çalışanları saat 12:30 – 13:30 aralığında öğlen molası adlandırılan dinlenme sürelerini kullanırlar. Bu zaman diliminde işlemleriniz gerçekleştirilmez. Saat 13:30 itibariyle tekrardan yerini alan Halkbank çalışanları işlemlerinizi sırayla gerçekleştirecektir.

Halkbank şubeleri resmi tatillerde ve hafta sonlarında açık değildir. İşlemlerinizi gerçekleştirmek için tatilin bitimini beklemelisiniz. Takiben ilk iş gününde banka şubeleri tekrar aktif hale gelmektedir.

Halkbank İnternet ve Mobil Bankacılık Çalışma Saatleri

İnternet ve mobil bankacılık olarak adlandırılan dijital platformlar aracılığıyla işlemlerinizi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerden yapabildiğiniz finansal işlemlerin birçoğu internet ve mobil bankacılık aracılığıyla da gerçekleştirilmektedir. Bunlar; havale, EFT, fatura ödeme, TL yükleme, kart bilgileri öğrenme, borç sorgulama, kredi kartı limit sorgulama, kredi talebi gibi işlemlerdir.

  • Halkbank EFT işlemleriniz iş günleri içerisinde 09:00 – 17:00 saatleri aralığında gerçekleşmektedir. Resmi tatil, hafta sonları ve belirtilen saatler dışında yapılan işlemler takiben ilk iş günü yürürlüğe alınmaktadır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Halkbank müşteri hizmetleri kesintisiz hizmet vermektedir. Halkbank müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak kart ve hesap bilgilerinizi sorgulayabilir veya finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler; EFT, havale, fatura ödeme, TL yükleme, kredi kartı borç sorgulama, kredi kartı limit sorgulama, bakiye sorgulama, hesap bilgileri sorgulama şeklinde sıralanabilir.

  • Halkbank müşteri hizmetleri 0850 222 04 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir.
  • Halkbank EFT işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz ancak resmi tatil, hafta sonları ve belirtilen saatlerin dışındaki talepleriniz gerçekleşmek için takiben ilk iş gününü beklemek zorundadır.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap