1. Ana Sayfa
  2. Kredi

ING Bank Kredi Kampanyası

ING Bank Kredi Kampanyası
0

Nakit para ihtiyacı duymak hayatımızın akışı içerisinde sıklıkla başımıza gelen bir olay olmak ile beraber bahsi geçen bu problemi çözmek için akla gelen ilk yol banka kredileri olmaktadır. Bilhassa güncel kredi kampanyaları borç para bulmak isteyen kişilere çok büyük kolaylık sağlamakta ve bunlar arasında en çok dikkat çekenlerinden biri de ING Bank kredi kampanyası olmaktadır.

Adı geçen bu banka sık sık kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu sayede hem kendi müşteri portföyünü genişletmekte hem de parasal desteğe ihtiyaç duyan kişilere uygun koşullar dahilinde yardım etmektedir. ING Bank konut kredisi kampanyaları ve ING Bank taşıt kredisi kampanyaları ile de hizmet sunan bu bankanın son kampanyası  ise bir ihtiyaç kredisi hizmetidir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Söz konusu olan bu kampanyanın en belirgin özelliği PTT ile iş birliği içerisinde yürütülmesidir.

Bu krediden kimler faydalanabilir?

Detayları anlatılmakta olan bu hizmetten yararlanmak için sahip olmanız gereken ilk özellik emekli olmanızdır. Başka bir deyiş ile bahsi geçen bu kampanya emeklilere özeldir. Ancak emekli olmak yetmemekte bununla beraber bir de maaşınız PTT iş yerlerinde almanız gerekmektedir. Ayrıca bir de yaş sınırı bulunmakta ve 70 yaşının üstünde olan vatandaşlara kredi hizmeti verilmemektedir.

Bu kampanya dahilinde ne kadar kredi alabilirim?

Alabileceğiniz kredinin alt limiti 2 bin 500 Türk Lirası tutarında iken üst limiti 45 bin Türk Lirası’dır.

Bu kampanyanın vade süresi ne kadardır?

Ödeme yapmanız gereken vade süresi ile alakalı herhangi bir alt limit mevcut değildir. Ancak alacağınız bu kredi borcunu en çok 48 ay içerisinde ödemeniz gerekmektedir.

Bu kredi kampanyasında uygulanan faiz oranı ne kadardır?

Kampanya dahilinde alacağınız krediye uygulanacak olan faiz oranı sabit değildir ve alacağınız paranın tutarına göre farklılık göstermektedir.  Genel bir çerçevede belirtmemiz gerekir ise;

  1. 5 bin Türk Lirası’na olan kredilerde yüzde 1,84,
  2. 5 bin Türk Lirası ile 10 bin Türk Lirası’na olan kredilerde yüzde 1,79,
  3. 10 bin Türk Lirası ile 20 bin Türk Lirası’na olan kredilerde yüzde 1,69 ,
  4. 20 bin Türk Lirası ve üstündeki tutarlar için ise yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir.


Bu kampanyaya nasıl başvuru yapabilirim?

Başvuru yapabilmek için tercih edeceğiniz yollardan ilki PTT iş yerlerine müracaat etmektir. Bunun haricinde ING Bank şubelerine gitmek ya da adı geçen bankanın mobil veya internet şubeleri üzerinde başvuru yapmak da tercih edebileceğiniz daha başka yollardır.

Kampanyaya başvuru yapmak için gerekli olan evraklar nelerdir?

Emekli maaşını PTT’den almakta olan vatandaşlarımızın bu kampanyalı kredi hizmetine başvuru yapabilmesi için evrak olarak yalnızca nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli olacaktır.

Bu kredi hizmeti ile alakalı bilinmesi gereken diğer detaylar nelerdir?

Banka ve anlaşmalı olarak çalıştığı PTT vereceği hizmet karşılığında bir kredi tahsis ücreti talep etmektedir. bu ücret alacağınız kredi tutarının binde beşi kadar olmaktadır. Bunun dışında bilmeniz gereken bir diğer önemli detay da hayat sigortası yapma zorunluluğunuz bulunmasıdır.

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap