1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Initiative Q Davet Linki İçin Tıkla(2023) – Initiative Q Nedir?

Initiative Q Davet Linki İçin Tıkla(2023) – Initiative Q Nedir?
0

Tüm sosyal medyada ve ekşi platformunda hızlı yayılan, PayPal’den ayrılan bir ekibin tüm dünyada hızlı para transferi için blockchain sistemi üzerinde çalışan bir kripto para birimi olan Initiative Q gündemin ilk sırasında yer alıyor. Initiative Q davet linki ve güncel kazanç oranları içeriğimizde yer alıyor.

Initiative Q Nedir?

Initiative Q, PayPal’den ayrılan bir ekibin kurduğu, yeni bir kripto para birimi olarak tanımlanıyor. Q Coin’in piyasaya sürüleceği konuşuluyor. 1 Q Coin’in; Initiative Q web sitesinde 1 dolara eşit olacağı söyleniyor. Initiative Q, hızlı para transferi sağlayan ve kripto para piyasasında yeni bir soluk getirecek bir kripto para birimi olarak tanımlanıyor.

Initiative Q, eski PayPal çalışanlarının 1950’lerde tasarlanan ödeme kartları yerine yeni bir ödeme sistemi oluşturma girişimidir.

Sistem kendi para birimi olan Q’yu kullanıyor ve insanların sistemi hazır olduklarında kullanmaya başlamalarını sağlamak için şimdi kaydolan kişilere ücretsiz olarak Q tahsis ediyorlar (daha fazla kişi katıldıkça miktar düşüyor – erken katılmak çok daha iyi)

Initiative Q nasıl çalışıyor?

İlk olarak Forbes’un sitesinde, 2018 yılında tanıtılan ve kimi kripto para uzmanları tarafından inandırıcı bulunmayan Q Coin’in üreticisi olan Initiative Q blockchain sistemi üzerinde çalışıyor.

Initiative Q davet linki 2023

Initiative Q şu an sadece davet usülü ile çalışmaktadır. O yüzden sadece sisteme üye olan kullanıcılar Q coin kazanabiliyor.

DAVET LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap