1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

İnternet Fenomeni Johnny Sins Kimdir?

İnternet Fenomeni Johnny Sins Kimdir?
0

Kimilerinin sadece ismini bildiği, kimilerinin de geniş içerikli arşivlerine sahip olduğu internet fenomeni Johnny Sins’i biraz da yakından tanıyalım.

Aylarca, yıllarca adını duyduk. Bir gün olsun ya şu adam da kim diye iki dakika internette aramadık. Çok ayıp ettik abimize. Özür için elini öpmek isterdik ama ağzımız yüzümüz kayar Mazallah, hiç gerek yok şimdi gerilim yaratmaya… Neyse ki öğrenir öğrenmez direk bir arşiv oluşturarak abimize özrümüzü iletmiş olalım.

1. 31 Aralık 1978 Pittsburgh/ABD doğumludur

Pittsburgh, Pensilvanya eyaletinin Philadelphia’dan sonraki en büyük şehridir.

2. 2006’da yetişkinlere özel film sektörüne girmiştir

2007’de devlet tarafından ataması yapılmıştır. Kimilerine göre yaptığı başarılı çalışmalarının ardından sürgün edildiği düşünülse de çoğunluğun ortak kanısı olarak stratejik üstünlük kazanmış ve refaha ermiştir.

3. Bugüne kadar 900’den fazla filmi mevcuttur

1 yıl öncesini de içine katarsak, gün be gün filmlerinin de arttığını düşünürsek… Eksiği olan tamamlasın.

4. Dan arkadaşımızın aksine bisiklet binmeyi ve seyahati çok sever

Dipnot: Dan Bilzerian Ermeni asıllı ABD vatandaşıdır. Babası Wall Street kurdudur. İnanılmaz bir lüks düşkünlüğü, silah ve kadın koleksiyonu bulunuyor. Güya sözüm ona bütün bu parayı da 30’lu yaşlarına kadar pokerde kazanmış.

5. Kendi sektöründen bir başka yıldız olan Kissa Sins ile sevgililer

Ad ve soyadın takma olduğunu anlamayanlar için son durak.

6. 1,83 boyunda, 80 kilo ve mavi gözlü

Kısacası genetik olarak türk olmadığı buradan anlaşılıyor. En nihayetinde bir Şahin abi de değil yani…

7. 2008’de ne oluyorsa artık, ödül yağmuru başlıyor

Aklıma Leonardo geldi…

8. Kimileri onu kıyaslamaya çalıştı

Rocco Siffredi’nin eline su dökemezmiş de, Rocco ayaklı tripotmuş da… Kardeşim adamlar aynı takımın formalarını ıslatıyor. film çıkışı stres atmak için aynı barda buluşuyor. Sen peheeeyy sen…

9. Çoğu bilindik ünlüden daha zengin ve çoğu NBA oyuncusundan daha ünlüdür.

Buna rağmen düzenli bir hayatı var. İnsanların arasına karışmayı seviyor (Sokakta rastlaman mümkün), iki köpeği var, villada kalıyor, çoğu filmini evinde çekmeyi tercih ediyor. Çok mütevazi ve şöhret umurunda bile değil. Sanırsın yolun karşısındaki fırında çalışan hamur ustası… Bütün yaptıkları ekmek parası.

10. Son olarak Keladams seçmelerinde birinci olmuş abimizdir

Yaptığı iş her ne kadar uygun görülmese de nihayetinde adı; bilen bilmeyen herkesin ağzında dolaşmakta. Bu kadar ünlü olabilmiş bir abimizi alkışlamak en doğrusu. Ha bu arada Keladams ne mi? Binlerce insanın performansını sergilediği bir yarışma… Bu yarışmayı kazanmak KPSS’yi 1. bitirmenin 100 katı, ÖSS’de 1. olmanın 50 katı diyebiliriz. Karıncanın Everest’in tepesine, sırtında 45 kilo techizatla ulaşmasıyla kıyaslanabilir. 

Yazar Hakkında

Araba Teknik araç ve otomobil inceleme ile yola çıkan bir güncel blog olmayı hedeflemiş ve daha sonradan gündeme dair pek çok içeriği, haberi bünyesinde barındıran, Google News kayıtlı bir web sitesine dönüşmüştür. Bu yolculuğumuzda bize katıldığınız için teşekkürler. Sloganımız; "İçerisi şampiyonlar ligi..."

Yorum Yap